Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak én vagyok az első,4 hónap után kezdi kimutatni hogy milyen valójában. Ez csak rosszabb lesz ugye?

Figyelt kérdés

22 éves. Azért tetszett meg ennyire, mert nagyon kedves, udvarias volt, megértő, egy rossz szava sem volt hozzám. El voltam ájulva hogy mennyire egyformák vagyunk. Elismerte, hogy rossz neki is mert a szüleivel is néha rosszul bánik, utálja ezt magában, hogy a szeretteivel ilyen. Elkezdett bunkózni velem is, persze semmi sértőt nem mond, a baj az hogy kioktató, lealacsonyító hangnemben beszél, ha van valami félreértés, sőt akkor is ha arról van szó hogy valami rosszul esik nekem. Régebben nem ilyen volt.

Direkt mondtam pedig az elején hogy mutassuk az igazi oldalunkat, én így tettem. Erre azt mondta hogy akkor elijesztett volna...de így jobb hogy utóbb derült ki?

Úgy bánom hogy neki adtam a szüzességem 4 hónap után (!!) mint a fene.

Egyébként bókol, dícsérget, csak sok esetben már nem úgy reagál a dolgaimra, mint amikor randizgattunk, kerek egy hónapig! Keres mindig egyébként, azt mondja szeret, bár már ebben kételkedem. Nem vagyok önmagam mellette. Az elején még a megértés volt a szavaiban, most már mint egy okoskodó, tudálékos apa, adja a tanácsait.

Ez már csak rosszabb lesz, ugye?

19/l


2011. febr. 16. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Rosszabb lesz. Spuri, de amilyen gyorsan csak tudsz, mielőtt kiderül hogy verekedni is szeret.
2011. febr. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Ne haragudj, tanácsot nem tudok adni, én egy hasonló kaliberű fiúba vagyok belezúgva, de ő hallani se akar rólam. Ezért most írok ide, hogy hátha érkeznek válaszok, és ki tudok szeretni belőle, mert ha a te pasid ilyen, valószínű az én kiszemeltem is így bánt volna velem hosszabb együtt töltött idő után.
2011. febr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2011. febr. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát elég összevissza írkáltál,de nagyjából lejött,h nem jó lóra tettél.Ha van elég eszed,otthagyod azonnal.23N
2011. febr. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha már most nehéz akkor csá van és kész, majd lesz olyan akivel minden klappol... csak jól keress!! és válassz!!
2011. febr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor egy ellenvéleményszerűség is legyen itt...

Ahogy láttam, az előttem szólók akik egyből a srác kidobása mellé álltak mind lányok.

Azért én nem írnék le ilyen gyorsan kapcsolatot, főleg, ha azt írod egyébként bókol, kedves stb.

Miért nem lehet vele leülni és komolyan elbeszélgetni,

hogy neked nem tettszik a kioktató hangnem.


Más: azért látom sokaknak van még "fehér lovas herceg elképzelésük".:-)Olyan nincs, hogy minden klappoljon.

Egy kapcsolatban alkalmazkodni is kell. Na persze nem a végsőkig.

2011. febr. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is először ültesd le és beszélj vele. Ha tényleg szeret fog tudni változtatni a dolgon, de ebben neked is kéne segíteni neki. Ha már az elején nem megfelelő a hozzáállása akkor hagyd a túróba.
2011. febr. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne dobd ki meg ne maradj mellette, nem ez volt a gond. Az alap problémára koncentrálj: Mond meg neki, hogy te értelmes ember vagy, és legyen szíves veled értelmesen viselkedni. Ezzel persze megkockáztatod hogy kidobod, ha nem érti meg, de nem tudhatod előre, mi lesz a vége.
2011. febr. 20. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!