Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek megragadni az...

Szerintetek megragadni az alkalmat?

Figyelt kérdés

21/F vagyok. Felregisztráltam egy társkeresőre. Tettem fel két egész testes félmeztelen képet. 15 éves korom óta súlyzózok, úgyhogy nincs takargatni valóm.

Ma írt egy tetszetős 38 éves hölgy, hogy mit gondolok róla, és küldött egy hivalkodó fotót magáról. És megkérdezte, hogy ha tetszik nekem, lenne-e kedvem egy éjszakát vele tölteni, és smileyval odaírta, hogy ki tudja, talán többet is.

Szerintetek érdemes belemennem? Normális, rendes lányt úgysem fogok találni, tehát a kérdést már eldöntöttem, mégis kíváncsi vagyok a véleményetekre.


2010. júl. 2. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Légy résen lehet hogy aids-es, de ha mégis úgy döntesz mindig használjál kotont, még szopásnál is.
2010. júl. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
naná, egyértelmű! lesz egy jó élményed:)
2010. júl. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Timi: ) ***** válasza:

A leírtak alapján szerintem találsz te magadhoz valót is,csak ne légy ilyen türelmetlen!

De ha kíváncsi vagy milyen lehet azzal a nővel a szex próbáld ki.

Ui: ha komoly kapcsot akarsz ne félmeztelen képeket rakj fel,én annak nem írnék,még ha jó csávó" akkor sem,mert szereti mutogatni" magát esetleg nagyképűnek tűnhet..

Bocsánat ha megbántottalak vele!

23/L

2010. júl. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Uhh, én a helyedben kihagynám!
2010. júl. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!