Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha valaki elélvez ha egy...

Ha valaki elélvez ha egy pasira gondol, akkor lehet orgazmusa? 17 éves lány vagyok és még szűz. Úgyhogy sok kérdés foglalkoztat.

Figyelt kérdés
Egy pasival beszélgettem és az orra elött elélveztem. Ez szégyen vagy nem? Szerintem észre vette, mert a lábaim közé nézett és mosolygott. Végig engem nézett és nagyon lágyan beszélt velem. (Atomhelyes volt.) De mégsem tudom, hogy csak a hangja ilyen vagy bejöttem -e neki? Légyszi adjatok tanácsot! Ha legközelebb találkozok vele mit tegyek? Elbújak vagy nyiltan vállaljam? Mennyire gyakori, hogy a lány élvez el? Gáz? Csak akkor van orgazmus ha szeretkezünk? Kössz a tanácsokat!
2010. júl. 6. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem élveztél el, nem kell aggódnod.
2010. júl. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogyhogy elélveztél??:) az hogy elpirultál, vagy kellemes bizsergés futott át rajtad, az nem "elélvezés".

Szűz vagy, de tudhatod mi az orgazmus ha pl. masztizol. szerintem ha csinálod, most rájöttél ez nem elélvezés volt. Ha nem masztizol, akkor meg szinte biztos hogy nem volt orgazmusod előtte.De az is nálunk lányoknál mechanikus, vagyis kell hozzá egy "segédeszköz".

2010. júl. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak benedvesedtél nem ? Amit nem hiszem , hogy látott csak nem látszott át :)
2010. júl. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elélvezés és az orgazmus ugyanaz.
2010. júl. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyira tetszett neked a srác, hogy benedvesedtél. De az még nem orgazmus.
2010. júl. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
hát ha fantáziálgattál róla akkor lehet, hogy orgazmus SZERŰ jó érzés fogott el.. de szerintem is csak benedvesedtél:D
2010. júl. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szivem, sztem valamit félre értesz:) Az elélvezni egyenlő az orgazmussal!!

Mobndjuk lehet inkább úgy értetted h ráizgultál a srácra, és attól félsz h észrevette? :) Sztem azzal nincs gáz, de nem hiszem h fel fogja hozni neked!! Azt hiszem orgazmusod csak úgy lehet ( csak úgy élvezhetsz el) ha simogat a pasid, vagy szeretkeztek...

De kérdezz bátran :) Bármi kérdésed van a szexel kapcsolatban

üdv 25/L

2010. júl. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
17 éves vagy DE bűn hülye
2010. júl. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

elélvez ha egy pasira gondol, akkor lehet orgazmusa?


az elélvezés az orgazmus. itt kezdődnek a hülyepichák.... :/

2010. júl. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
39%

úramisten...

ez most nálad az lsd hatása vagy simán tantraszex???

2010. júl. 31. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!