Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, nektek mennyi idő...

Lányok, nektek mennyi idő telt el az első, illetve a második szexuális együttlét között? Nem volt még érzékeny ott lent?

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 12:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Nekem 3 perc. és igen, érzékeny volt:D
2010. júl. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Nekem kb 10 perc telt el a kettő között de sztem annyi se:D nagyon kívántam a párom, nem volt nagyon érzékeny de ezt a lánynak kell tudni hogy mikor akarja újból mert azért eléggé tud fájni az első főleg ha akkor szakad át a szűzhártya (ha nem sikerült elötte ujjal v mással) nekem nagyon fájt de mégis akartam egy újabb menetet:) nem volt érzékenyebb ott lent csak az volt a lényeg hogy én irányithassak:)


17/L

2010. júl. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hu, csajok! :) Ti nem teketóriáztok! :D

Utána már gyakran együtt voltatok?

Mi most voltunk együtt először, de nagyon fájt, hiába lazultam el meg bármi, és ezért nem akarom, hogy a második is olyan legyen.

Ja, ment a plusz! :*

2010. júl. 6. 12:47
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Nyugi, a 2. már biztos nem lesz annyira fájdalmas, véreztél?Akkor biztos akkor szakadt át, bár nekem nem volt semmi vérzés, gondolom nekem nem akkor:) de sztem akkor már csak jobb lehet neked
2010. júl. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hu, köszi! Maga az aktus alatt nem véreztem, de utána igen!! Jött belőlem a vér, még utána 1-2 nappal is nagyon halványan 1-2 csepp...

Akkor te szerencsés voltál. :)

2010. júl. 6. 12:58
 6/12 anonim ***** válasza:

nem előtte szakadt át újjal... mondjuk meg se éreztem...

És úgyis fájt az első ha mélyre dugta meg a második is eléggé ami utánna volt a harmadik meg csak egy picit

2010. júl. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem az első és a következő aktus között kb. egy hónap telt el (régen volt, nem emlékszem pontosan), de arra igen, hogy még a második után is volt pecsételős vérzésem...
2010. júl. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi!!! Akkor kicsit megnyugodtam. :)

Bennetek nem volt az az érzés, hogy megbántátok a dolgot? Vagyis nem tudom értelmesebben leírni, de bár imádom a barátomat és régóta együtt vagyunk, soha nem erőltette a dolgot, de kívántuk már egymást, mégis úgy éreztem 1-1 pillanatra, hogy lehet nem kellett volna, mert akkor még szűz lehetnék... vagyis sajnálom kissé a szüzességem :S De lehet én vagyok a hülye, na mindegy. A fontos, hogy imádjuk egymást.(L)

2010. júl. 6. 13:11
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem másfél év.:) Komolyan! A második alkalom már fantasztikus volt,csak kicsit hosszúra sikerült(egy másik partnerrel).
2010. júl. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem asszem 5 perc telt el! :D

Nagyon jó volt, mert nem bár véreztem, de egyáltalán nem fájt! :) És még az éjjel összesen 3x csináltuk! :P :D

Ezt úgy hallottam tapasztaltabb csajoktól, hogy kb 80%-ban a pasin múlik, hogy mennyire gyengéd veled.

Én nagyon paráztam, de nem volt értelme, és bármikor odaadnám neki a szűzességem ezek után, ha még lenne! :D

Azóta is együtt vagyunk! :)

2010. júl. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!