Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mindenki mondja hogy hol a...

Mindenki mondja hogy hol a szűzhártya, a hüvely bemeneténél egyből, nos én még nem feküdtem le a barátommal, de ujjazom magam már két ujjal is és én nem érzek semmit. Akkor átszakadhatott?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 16:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet. Küldj képet és meglátjuk.
2010. júl. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ohh :)
2010. júl. 7. 16:24
 3/13 anonim ***** válasza:
Elvileg önkielégítésnél nem szakadhat át, de van akikkel meg esik, vagy testmozgás közben szakad át nekik. De szűz addig vagy ameddig le nem feküdtél a barátoddal nem addig amig átnem szakad a szűzhártyád :)
2010. júl. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igen azt tudom :)

Csak össze vagyok zavarodva hogy azt mondják hogy a hüvely bemeneténél közvetlen..de akkor elvileg éreznem kéne:) De egyáltalán nem érzem,és nem is vettem észre hogy átszakadt volna :)

Köszönöm!

2010. júl. 7. 16:40
 5/13 anonim ***** válasza:
2010. júl. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Huha :)
2010. júl. 7. 16:54
 7/13 anonim ***** válasza:

nem nem feltétlenül kell érezned szerintem...lehet h annyira tágulékony a tiéd h nem veszed észre,m én sem érzetem addig míg nem voltam az elsőn túl, aztán leesett, h na akkor most szakadt át, szóval szerintem még megvan az :)

17/L

2010. júl. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Oh nagyon köszönöm :)

Azt hallottam hogy akinek tágulékony annak nem is annyira fáj :) Nálad hogy volt?:)

2010. júl. 7. 17:34
 9/13 A kérdező kommentje:
Mert gondolom akkor a tiéd is tágulékony volt ha nem érezted.
2010. júl. 7. 17:46
 10/13 anonim válasza:
ha használtál már tampont, akkor meglehet, már akkor elvesztetted!
2010. júl. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!