Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mindenki mondja hogy hol a...

Mindenki mondja hogy hol a szűzhártya, a hüvely bemeneténél egyből, nos én még nem feküdtem le a barátommal, de ujjazom magam már két ujjal is és én nem érzek semmit. Akkor átszakadhatott?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 16:23
1 2
 11/13 anonim válasza:

ez butaság XD mert a szüzhártya az bentebb van és ujjal nem nagyon lehet elérni, max akinek hatalmas ujjai vannak. Szóval szerintem megvan, amugy énis igy voltam....

de majd amikor lefexel egy fiuval akkor majd te is észre veszed h igen akkor még megvolt... XD

2010. júl. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

pedig a szúzhárty a hüvelybemenetnél van ! és ujjal is át lehet valakinek szakítani a szűzhártyáját, de attól még szűz marad, mivel akkor veszíti el a szüzességét, ha a nemi aktus megtörténik !

és van olyan akit meg sem lehet ujjazni még egy ujjal sem, mert annyir szűk és fáj neki !

2010. júl. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
értem köszönöm:)
2010. júl. 7. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!