Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első ujjazás utáni rosszullét...

Első ujjazás utáni rosszullét és hányinger normális?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 18:50
1 2
 11/20 anonim válasza:
100%
Bár pasi vagyok, úgy gondolom, hogy ez agyi reakció, amolyan undorféle. Ez ugyanolyan, mintha valami brutálisan gusztustalan szagot érezne az ember és önkéntelenül is öklendezni kezdene. Meg vagy elégedve a partnereddel és agyilag is rákészültél arra, hogy kényeztet?
2010. júl. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
66%

ha ez téged nagyon kifárasztott, akkor lehetséges. próbáld növelni a fizikai kondíciód pl futással.

mi egyszer haverral konditeremben futópadon olyan versenyt rendeztünk, ki fut többet. mikor befejeztük mi is szédültünk és hányingerünk volt. úgy gondolom nálad is hasonló kimerültség lehetett az oka.

2010. júl. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
sok féle magyarázat lehet a rosszullétedre, de az ujjazáshoz fizikailag biztos hogy nincs köze. talán izgultál előtte, vagy vmi "rejtett stressz" alakult ki, vagy csak nem szereted eléggé a párodat, nem tudom... így látatlanban nem lehet rá sokmindent mondani. két éve párommal rendszeresen csináljuk és nem voltam még rosszul tőle.
2010. júl. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

A komment megírásának időpontja: 07-10 15:57

A capslock segít a hülye válaszok ellen, és a dudálás eloszlatja a forgalmi dugót...


Nem teljesen normális, DE egy erős orgazmus után elképzelhetőnek tartok némi alhasi görcsöt, esetleg izomlázat, és ebből következően némi rosszullétet, hányingert. Tehát:

Volt orgazmusod?

2010. júl. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
08:04-el értek egyet, szerintem is pszichésen van hányingered.
2010. júl. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
48%

tegnapi vacsora miatt van hányingered :) :D >.< ^.^ :-3 (@)

16/F

2010. júl. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Kösszike mindenkinek... :D:D:D
2010. júl. 19. 12:42
 18/20 anonim ***** válasza:

nekem az első ujjazás előtt volt hányingerem.Rosszul voltam egész nap.udtam mi vár rám.De mikor rájöttem hogy jó volt..azután már nem volt.

szerintem nem elvezted eléggé.Vagy nem voltál felkészülve rendesen.mármint agyilag/érzelmileg.

a következő jobb lesz:)

2010. júl. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
100%
Mit értesz a roszullét alatt? szédülés? Hányinger? Vagy úgy konkkrétan mit? Mert igazábol az ujjazás nem okkozhat ilyen tüneteket. Én ha szédülés volt rögtön utánna, akkor én vérnyomásra tudok gondolni, hírtelen felmehetett a vérnyomásod. (szerintem). Bár nem vagyok orvos, de én erre tudok gondolni.
2010. júl. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Ott a kérdésben : hányinger! :D
2010. júl. 20. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!