Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, a ti szemetekben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a ti szemetekben mennyire marad férfi egy passzív biszex srác?

Figyelt kérdés

2019. júl. 31. 09:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen. Van mindennapos elet,ahol legyen ferfi,es van a haloszobai,ahol barmit csinalhatunk.19/L
2019. júl. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
40%

Sajnos semennyire :(

(23/L)

2019. júl. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
semennyire.
2019. júl. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Párom biszex, és a subom. Teljesen alárendeli magát nekem.


Ő a legszexibb, legférfiasabb pasi az egész Földkerekségen ♥

2019. júl. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Vegyes vélemények. :)
2019. júl. 31. 09:46
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Ha az élet egyéb területein férfias, akkor nem gond.
2019. júl. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%
Aki férfi azt szereti, hogy egy másik férfi berakja neki a farkát, mint ahogy a nőknek szokták, arra nem tudok férfiként tekinteni. Ez valamilyen belső dolog.
2019. júl. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mindkét fajta véleményt megértem.
2019. júl. 31. 10:42
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

Semennyire, mert én vagyok a szub egy kapcsolatban.

És látni, h a pasimat d*gnák, az számomra elég férfiatlan lenne.


L

2019. júl. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%

Az ágyban kizárólag én vagyok a domina, a párom meg egy jól nevelt alárendelt sub :) (különben bünti van, tudjátok ;) )


Igazából a dominancia benne is megvan, elég komolyan elő is tudná adni, ez sajnos miattam nem megy - pánikbeteg vagyok, amikor próbáltuk akkor nagyon féltem és nem élveztem egyáltalán (nincs oka, a pánikrohamjaim irracionálisan történnek, bármelyik területen - benne is abszolút megbízok, nem tudom mi jött rám)


De szerencsére a sub szerepet is nagyon élvezi (fizikai bizonyíték van rá, hehe) és én is teljesen benedvesedem közben, szóval minden okés :)


A mindennapi életben viszont nem ő az alárendelt, egyenlőek vagyunk, de át is szoktam neki passzolni az irányítást, ha pl. dönteni kell valamiben.

2019. júl. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!