Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Első szopás tapasztalatok? 21/F

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szopás tapasztalatok? 21/F

Figyelt kérdés
Vagy 20 évig teljesen heterónak gondoltam magam de az utóbbi időkben egyre többet fantáziálok szopásról meg arról hogy passzív pozícióban vagyok, de még soha nem csináltam semmi hasonlót, és csak a szexuális oldal érdekel és csók/érzelmek ilyesmi férfiaktól még mindig taszít. Úgy tervezek hogy valami alkalmazáson vagy valahol keresek erre partnert és kipróbálom hogy megtudjam tényleg bejön e ez nekem vagy csak fura fantáziák. Jelenleg csak kíváncsi vagyok. :D Az érdekelne hogy más fiúknak (vagy akár lányoknak is)hogy ment és milyen volt az első szopás. Mire érdemes figyelni és készülni és van e valami tipp számomra.

2019. aug. 9. 22:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
41%

Sajna még nem volt

17f

2019. aug. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Aktív vagyok, de néha én is a számba vettem az előző barátom szerszámát. Ami elsőre fura volt: Enyhén sós ízű és kuki illata van. Ezt az illatot előtte csak magamon éreztem ha mondjuk futás után leizzadtam. Paráztam hogy fogazok, szóval nagyra nyitottam a szám és próbáltam ajkakkal ingerelni ami egy idő után kellemetlen. Fájt tőle az állkapcsom... A szájpadlásom is ingerelte a pénisze, volt hogy majdnem öklendezni kezdtem. A sperma állaga elég undi. Mintha langyos kocsonya vagy tojásfehérje lenne... Összefoglalva? Nem az én műfajom, kapni nagyon szeretem, de én nem szívesen szopok. (Esetleg 69-es pozitúrában lehetne rábeszélni. Ha én fekhetek a hátamon. Az tetszett.)
2019. aug. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%
Ugyanígy vagyok
2019. aug. 10. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Nem volt még. Egy-egy kérdéshez adott válaszomnál voltak jelentkezők akik szoptak volna és esetleg viszonzás is lett volna, de pár levélváltás után mindig elmaradtak... Pedig hagytam volna nekik, hogy szopjanak... :)
2019. aug. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Az első furcsa volt az elején. De hamar elmúlt a furcsa érzés, és élveztem, hogy a számban van egy másik férfi farka. Előtte sokáig azt hittem, hogy undorodni fogok a faroktól is, a sperma, meg, hogy a számba kerüljön, egyenesen undorított. Pedig izgatott, hogy milyen lehet, de taszított is. Aztán amikor odakerültem, hogy szopja, hamar elmúlt a furcsa érzés, meg az, hogy tiltott dolgot csinálok. Élveztem, hogy a számban volt egy farok, és a végén telelőtte friss spermával, amit le is nyeltem.
2019. aug. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
En is igy vagyok ezzel. :)
2019. aug. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
12%
Mennyi ondózabáló van, hihetetlen...
2019. aug. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%

Egyelőre ott tartok, hogy biztos vagyok benne, hogy hagynám (és élvezném), hogy lesz@pjon egy másik pasi.

Aztán lehet,hogy viszonoznám is, ha úgy alakul.


40f

2019. aug. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem is végkifejletig, de volt szerencsém kipróbálni. Fura de ugyanakkor izgi volt, lehet újra megtenném ha lenne kivel.
2019. aug. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
Szívesen segítenék a gyakorlásban 22 év alatt.
2019. aug. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!