Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ti mikor és hogyan mondtátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor és hogyan mondtátok el a párotoknak, hogy biszexek vagytok?

Figyelt kérdés

Már a randizgatás időszakában, vagy csak később? És hogyan mondtátok el?

Elsősorban lányok válasza érdekel és a korotokat is írjátok le.

Köszi szépen!


2019. aug. 20. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

A megismerkedésünkkor céloztam rá hogy egy nő sokkal jobb orálisan mint a férfiak. Láttam hogy tetszett a páromnak a felvetés. Megkérdezte hogy voltam-e nővel, elmondtam hogy igen.

Nagyon izgatta, minden részletre kíváncsi volt. Később szex közben is kellett neki élménybeszámolót tartani.

Nem zavarta ha néha csajos estén voltam. Később bevontuk őt is a dologba a barátnőmmel. Neki tetszett nagyon, nekem kevésbé, hogy őt is kényezteti.

2019. aug. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Amikor témában érzem.
2019. aug. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Senki előtt nem titok, nem híresztelem, de ha szóba jön lazán elmondom hogy mi a helyzet. De most egy lánnyal alakul köztünk valami, így meg nyilvánvaló hogy nem vagyok hetero.
2019. aug. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Nincs optimális ideje, hogy hányadik napon, hányadik randevút követően. Akkor mond el, amikor úgy érzed megbízhatsz már a partneredben. Attól is függ, mit szeretnél "bevallani" a párodnak, csak azt, hogy már voltál / szexuálisan időnként izgat a saját nemed, vagy azt, hogy érzelmileg is tudsz hozzájuk kötődni. Utóbbit óvatosan, bizalmatlanságot tud szülni.

Megjegyzem a férfiak sokkal toleránsabban fogadják, ha a partnerük bisex, kevésbé féltékenyek egy másik nőre, sőt nagyon sok férfinak a fantáziájában szerepel két nővel.

2019. aug. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezzel kapcsolatban rossz tapasztalatom van, de biztos csak nem megfelelően lett velem közölve. Emiatt azt gondolom, hogy felesleges ezt mondani.
2019. aug. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszöntöm az eddigi válaszokat! :)

Sajnos az nem opció, hogy nem mondom el, számomra ez egy elég fontos dolog, hogy tudom magamról, hogy az vagyok.

2019. aug. 22. 00:20
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
44N/41F Nálunk ez 5év házasság után jött. Szépen lassan kiderül mindkettőnkről, hogy biszexek vagyunk. Így élünk boldog házasságban.
2019. aug. 23. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A barátkozás időszakban...( Nekem az eddigi összes párkapcsolatom abból lett)
2019. szept. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!