Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, szerintetek ki tudnáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek ki tudnátok hozni az igazi férfit egy passzív biszex srácból?

Figyelt kérdés
Vagy ilyen sráccal inkább mást csinálnátok?

2019. aug. 21. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól hogy férfival passzív, csajjal még lehet “igazi” férfi. Azt hiszem én vagyok az élő példa, férfival csak azt szeretem ha szopok, de csajjal el sem tudnám képzelni hogy ne én legyek a férfi
2019. aug. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Világos beszéd.

Lányok, ti hogy vélekedtek a dologról?

2019. aug. 21. 15:32
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Nekem nem kellene biszex pasi. Akkor sem, ha aktív.
2019. aug. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A biszex pasik nekem eléggé egzotikum, kissé misztikus kategória. Ha egyszer a kezem közé kerül egy mindent megteszek hogy kellően meglegyenek a férfi női energiák szex közben, ugyan úgy mint ahogy egy teljesen hetero együttlétkor. Hogy mi lenne az eredmény? Passz. Majd megírom ha alkalmam nyílt rà :)
2019. aug. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem is akarnám...még a közelemben sem tudni.
2019. aug. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Vagy izgibb lenne kicsit lányosítani?:)
2019. szept. 1. 14:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Én biszex lány vagyok és egyáltalán nem érdekel hogy a párom milyen beállítottságú. Csak meleg fiú ne legyen. Vicc volt... De én nyitott típus vagyok és szeretek minden igényt, vágyat,tényt megbeszélni a párommal... Nem érdekelne hogy mennyire vad vagy,ki irányít csak élvezzem...
2019. szept. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*Élvezzük
2019. szept. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!