Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nem egyezik a nemi orientaciom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem egyezik a nemi orientaciom a nemi identitasommal? Biszexualis lennek? 18/F

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy kissebb korom ota erdekel a ferfiak nemiszerve de csak ez..mar a gondolatatol is merevedesem van ha belekepzelem magam egy szituacioba ,viszont erzelmileg nem tudok kotodni ferfiakhoz,nem birok szerelmes lenni egy eros baratsagtol tobb nem megy, a romantikazas gondolata mar kifejezetten taszito szamomra ferfival ,viszont lanyokkal imadok romantikazni orakig csokolozni olelkezni,egyutt aludni stb.nagyon sokaig meg sem fordult a fejemben hogy nem vagyok hetero mert lanyokba voltam mindig is szerelmes oket nezem,de szexualisan ferfiak izgatnak (jobban) kb 90-10%aranyban. Szivesen kiprobalnek lanyokkal is tobb intim dolgot de felnek hogy nem lenne merevedesem.

Ha kiprobalom mindket nemmel az kozelebb hozhat a valaszhoz?lehetseges hogy lanyokkal ha bejon a solog ez az arany valtozik?



2019. aug. 31. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
Még kamaszkorban vagy a pszichoszexuális fejlődésedet illetően.
2019. aug. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Találkozzunk,essél túl rajta.

Az én farkammal játszhatsz

2019. szept. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt sem árt tisztázni mi az az identitás. Az identitás az az hogy te milyen neműnek érzed magad. Az orientáció pedig hogy melyik nemhez vonzódsz.
2019. szept. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ha vonzódtál már lányhoz akkor biszexuális vagy. :D

Én úgy látom, hogy te heteroromantikus biszexuális vagy aki jobban vonzódik a saját neméhez. Szerintem próbáld ki mindkét nemmel, sokan vannak úgy, hogy azután már biztosra tudják, hogy melyik nemmel jobb.

2019. szept. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező nincs tisztában a fogalmakkal. #3-hoz csatlakozva hozzáteszem, a vonzódás legfeljebb erotika, de nem szexualitás. Szexualitás maga a nemi cselekmény, ha tehát kérdező még nem valósított meg nemi cselekményt, akkor szexualitásról nincs szó.
2019. dec. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!