Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Őtletek tetováláshoz? Mit és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ranagol32 kérdése:

Őtletek tetováláshoz? Mit és hova hogy ezzel diszkréten kimutathassam biszexualitásomat?

Figyelt kérdés
33f vagyok. Szeretnék készítetni egy apró tetoválást valahova (diszkrét helyre, nem a homlokomra...) ami a biszexualitásomat mutatja. Igazából főleg magamnak, vagy esetlegesen aktuális páromnak szólna. Logók, szimbólumok, esetleg valami jel ami egyértelmű mindenki számára. Ne legyen túl nagy sem túl színes... Kedvenc stilusom a Trash Polka. Ötleteket várok h nektek mi vagy hol tetszene! :)
2019. szept. 5. 00:42
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Utálom a tetoválásokat.
2019. szept. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Esetleg feltintázni is én fogom?
2019. szept. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Full értelmetlennek látom ezt.


De most komolyan...


Magadnak szól, de értse egyértelműen mindenki más is?


Senki se lássa, de azért érthető legyen külső szemlélőnek is?


Milyen egymást kizáró hülye feltételek ezek már???


Kb: Szeretnék egy szép déli panorámás szobát egy észak felé néző lakásban.


Az aktuális párodnak meg szerintem szóban előbb fogsz beszámolni a szexualitásodról, mint az összerajzolt mellkasoddal...


De ha mindenáron ki szeretnél adni min 15 000-et egy minimalista összetintázásra, akkor használj gugli képkeresőt "bisexual symbol" keresőszóval...

2019. szept. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Keresd Fodor Lajost Szalkszentmártonban.
2019. szept. 5. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a füled alá írasd fel, hogy "I want cock". Amikor a következő partnered csókolgat, örömmel fogja felfedezni a rejtett utalást.
2019. szept. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem ez f@$zság, de nem az én bőröm, most komolyan minek vésnég magadnak magadra, hogy 50%-os homár vagy? Tudod te azt jól
2019. szept. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!