Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Érdemes kipróbálnom fiúval,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes kipróbálnom fiúval, ha vannak bizonyos ilyen jellegű vágyaim?

Figyelt kérdés

Leszögezem előre a férfi arc, és maga a test(kevés kivételtől eltekintve) nem vonzz. Maga a farok viszont igen.

Ám vannak bizonyos vágyaim.

Kerek fenekű pasiként lennék alárendelt szerepben, ami abból állna, hogy nyalják, ujjazzák, esetleg dildoval is neki essenek.

Valamint a szex, és részemről az orál is nagyon csábító, hogy kipróbáljam.

Ám félek milyen lenne, és hogy találok e megbízható partnert.

Nektek, hogy sikerült, hol kezdjem el?


2019. szept. 13. 08:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes, csak ne kombináld túl. Keress egy havert akivel együtt kiveritek, a többi adja magát
2019. szept. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Sajnos ez nehéz lesz, ezt inkább egy szexpartner oldalon lehetne megvalósítani. Megbízható nagyon nehéz lesz. Úgy mindenki eljátsza a szende szüzet a végén meg egy kellemetlen neked nem tetsző szituban találod magad. Mellé pedig sajnos a diszkréció szinte teljes hiánya mára már kiveszett tehát ezzel is vigyázni kell. Nem egyszerű de nem is lehetetlen. Körül kell nézni. Én már feladtam mert a végén indig kiderült csak csak rohad az az alma. Elég sok időm ráment erre, így hanyagolom. Neked sok sikert de ne feszülj rá mert nehéz lesz.
2019. szept. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Érdemes vagy sem, ha ez a vágyad, akkor egyértelműen biszex/meleg vagy. Innentől kezdve vagy eldöntöd, hogy megpróbálod elnyomni magadban, harcolsz, küzdesz ellene egész életedben, vagy vállalod saját magad, a vágyaid és kipróbálod. Frusztrálódni akarsz, vagy tapasztalni?
2019. szept. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokáig őrlődtem ezen, mire rászántam magam és kipróbáltam. Nem bántam meg.
2019. szept. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nehéz és sok idő jó partnert találni Ha sikerül akkor jó élményben lesz részed
2019. szept. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
aki keres az talál..
2019. szept. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kerek fenekű fiúként biztos sikerre számithatsz.
2019. szept. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 52/F ***** válasza:
nekem is vannak hasonlo vagyaim , es nagyon szeretnem megelni oket .... ha tudtok megoldast esetleg ...
2019. szept. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!