Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, volt már erotikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már erotikus álmotok barátnőről vagy kolléganőről?

Figyelt kérdés

Ha előfordult, akkor milyen hatással volt rátok?

24/B/L



2019. szept. 13. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb bnőmről volt,olyanok vagyunk egymással,mint a testvérek.Fura volt,lehet hogy csak azért mert közel állunk egymáshoz.Az agyam hülye játékának tulajdonítottam.Nincs olyan hajlamunk egyikünknek sem.
2019. szept. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Azaz van is... Elég gyakran mostanában :( hát nem örülök neki túlzottan
2019. szept. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Aki valódi leszbikus, biszexuális annak valószínűleg igen, a szexuális irányultság az álomban is megjelenhet. Ez viszont nem jelenti feltétlenül azt hogy állandó nemi vágy áll fent a kolléganő, barátnő iránt, az álmok inkább szimbólumok amiket tudni kell helyesen értelmezni nem mindig pont azt jelenti amit lát az ember.
2019. szept. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2.

Miért nem örülsz ?

1. nem mered felébredve vállalni önmagad, magad előtt ?

2. H az álmod jólesett, akkor mi tart vissza ennek az élménynek a hatásától ébren ?

3. Ne a társadalmi kötöttségek motiváljanak egy életformára, vagyis ébren cikinek érzed, álmodban meg élvezed ?

4. Nem mindegy ki mit gondol ? Az erotikus élmények, amik szembe jönnek, azok nem megélését mindenki megbánja 5-10 év múlva, hogy úristen de hülye voltam.

2019. szept. 14. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bujababa ***** válasza:

Erotikusat álmodni jó. Mindig váratlanul ér, és mindig valami érdekes történik benne. Olyan jó érzés utána, és persze eldönthetetlen, hogy vajon elélveztem-e közben vagy sem. Az éjjeli álmom boncolgatása közben arra jutottunk, hogy gyakran álmodom pinával.

Amit simogatok, nyalok, izgatok, és ez a pina sosem az enyém. Más pinájában viszont az az érdekes, hogy bár én okozok neki örömöt, mégis én érzem, én élvezek, én robbanok szét.

Hát igen, az álmokban valahogy az orgazmus előtti már majdnem szétrobbanás érzés szokott uralkodni rajtam.

Az éjjelről még arra is emlékszem, ahogy az ajkak között csúszkált az ujjam, és éreztem a nedvességét.


Idegen nedvesség volt.

L/17

2020. máj. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

Bujababa,


Ez tök jó igy, ahogy leirtad. És igen, ha az ember ilyesmit álmodik, akkor meg kell élni, bele kell menni.

Ha pedig konkrétan valakihez köthető, simán rá kell próbálni és kész.

Én biztosan, ha kolléganő lene, simán odamennék hozzá és két KV szünetben megmondanám neki, hogy veled álmodtam.

Csak ennyit. S ha van benne hajlandóság, úgyis visszakérdez, hogy és kellemes volt ? Az azt jelenti, hogy neki is megfordult a fejében.

Ha azt kérdezi, hol voltunk ? Akkor nem biztos hogy ágyra gondolt.

Szóval hajrá.

Én pont lesz...nám hogy ki mot gondol, és a társadalmi megitélést is.

2020. máj. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!