Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Aki kíváncsi heterónak vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki kíváncsi heterónak vagy tartja magát és kipróbált már valamit fiúval: ti hogyan vállaljátok ezt fel magatok előtt? Például mit mondtok majd a feleségeteknek, ha egyszer szóba kerül, vagy a fiatoknak, ha megkérdezi?

Figyelt kérdés
2019. szept. 17. 00:06
 1/9 A kérdező kommentje:
Elgondolkodtam ezen az egészen, és ezt a részét érzem a legproblémásabbnak. Lehet azt játszani, hogy titokban tartom, de ha valaki megteszi, akkor az attól még megtörtént és onnantól kezdve azt is viszi magával az ember. És ha a fia egyszer majd megkérdezi, nyilván nem akar a szemébe hazudni. Ti ezzel hogy vagytok?
2019. szept. 17. 00:08
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmit, semmi kozuk hozzá
2019. szept. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nincs közük hozzá, miért akarod a szexuális életedet mások orrára kötni?

Egyébként nincs olyan, hogy kíváncsi hetero... az már inkább biszex, csak nem meri magának bevallani és ilyen "álfogalmat" kreál saját magára.

2019. szept. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Még nem próbáltam, de ha lenne: megtartanám a magam kis piszkos (s izgi) titkának :).
2019. szept. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem, miért kéne elmondanom a feleségemnek??
2019. szept. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló a helyzetem, csak maszturbálásban volt részem fiúval és barátnőm mikor rákérdezett elmondtam neki. Amúgy tényleg nem tartozik másra, azzal sincs baj ha magadban tartod.
2019. szept. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

ez olyan szerintem, hogy le kell tisztáznod elsősorban magaddal, hogy mennyire vagy nyílt és őszinte a szexben. Sok bi ember tagadja, sőt, gyűlöli a homoszexualitást, de titokban erre vágynak, másoknak és saját maguknak is hazudnak és persze ők nem tudnak mások szemébe belenézni.


Én érzek valami izgalmat férfiak iránt, érzem, hogy valamennyire biszex vagyok, ha még nem is 50-50 alapon, de néha megkívánok egy farkat. Én ezt nem tagadom, nyitott vagyok párom előtt is, tud minden piszkos fantáziámról, még azokról is amiket élőben sosem tennék meg, ez vagyok én. Nekem a szex szép emberek élvezetéről szól és ki merem mondani, hogy ha egy férfi szép, szexi és kívánatos

2019. szept. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én biszexnek szoktam nevezni, de Kinsey óta tudjuk, hogy annak vannak fokzatai,ahogy pl az előző válaszolónál, kb nálam is UA.


Feleségnél és gyereknél nem tartok ,de barátnőm már volt akinek elmondtam, és megtisztelőnek érezte, hogy beavattam, és tetszett neki a nyilt hozzállásom a szexhez.


Ha a gyerekedet jól neveled, akkor gondolom ő is lesz annyira észnél, hogy megérti.


Amúgy sem értem miért kéne úgy kezelni ezt, mintha valami gyilkosságot kéne beismerned vagy nemtom milyen rémes dolgot.

2019. szept. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Parodnak mindenkepp el kell mondani
jan. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!