Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Létezik még olyan lány itt e...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan lány itt e földi viszonylatban, akivel értelmesen el lehet beszélgetni intelligens körülmények között?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben sajnos folyamatosan azt tapasztalom, hogy címszavakban beszélget mindenki, nem tud egy helyes mondatot leírni senki, de nem is akar. A legjobb jelenség az, mikor egy hosszabb gondolatsorra kap az ember egy-két szavas választ. Hiába van arra lehetőségünk, hogy ilyen látszólag egyszerűen ismerkedjünk, beszélgessünk bárkivel az interneten keresztül, mégis az esetek többségében közel se effektíven történik.

Nem tudom, hogy az emberek többsége, hogy van vele, de nekem lassan már a kedvem is elmegy a beszélgetéstől, pedig alapvetően úgy gondolom, hogy mindig akad mondanivalóm, aminek a fontosabb részét szívesen tálalnám.

Kíváncsi lennék arra, hogy ti mennyire vesztek részt értelmes és hasznos beszélgetésekben. Vannak még manapság olyan lányok, akikkel tartalmassan el lehet kommunikálni?


Egy 19 éves lány.



2019. szept. 20. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát az 1-2 szavas válaszok engem is kikészítenek.

Én azt vettem észre, hogy tartalmas hosszú beszèlgetéseket tudok folytatni a 40-es 50-es korosztállyal, de a sajátommal inkább már meg sem próbàlom. Mintha teljesen más világban élnénk. Mások a prioritások, mások a problémák...stb

2019. szept. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én azért még merem remélni, hogy nem kell annyira előre szaladni a korosztályokban és a fiatal felnőttek körében is akadnak kivételek, akikkel lehet hosszas, illetve tartalmas beszélgetéseket folytatni.
2019. szept. 20. 22:02
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Nem létezik! Az ilyen szuprintelligenseknek csak a nagy büdös magány marad. Nekem nagyon jo az értelmetlen flört/csacsogás/hülyülés is!!!
2019. szept. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek megvan az egyéni véleménye, én ezt tiszteletben tartom. Viszont én attól függetlenül nem fogom feladni, csak mert valaki azt mondja, hogy nem létezik. Ez a te személyes véleményed.
2019. szept. 20. 22:26
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha gondolod beszélgethetünk, én is hasonló problémákba ütközöm sajnos... főleg a pasikkal, de a lányok se túl bőbeszédűek.

19L

2019. szept. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincsen; te vagy az egyetlen értelmes lány e földi viszonylatban... Gratulálok...

Amúgy nem lehet hogy csak untatod őket, és igy akarnak lerazni? Csak mert személy szerint én ilyenkor egyszavazok általában...

2019. szept. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
vannak:D én például szeretek hosszan írni, ha van miről :) 23L
2019. szept. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanezt tapasztalom pasiként. Beírsz egy fél oldalt adott esetben, válaszba meg egy smiley... ez elég gyakori. Tényleg tragédia ami a társkeresőkön is megy. És ez sztem annak is köszönhető hogy a mobil a sztár és azon tényleg nehéz lehet bármit is írni - én mindent számítógépen intézek.


Ha gondolod beszélgethetünk :)

2019. szept. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#8

Én mobilon is és számítógépen is igyekszem kerek mondatokba foglalni a mondanivalómat. Most is mobilozok, a gép otthon pihen. Csak oda kell/ene figyelni, hogy megtiszteled a másikat azzal, hogy odafigyelsz arra, hogy mit és hogyan írsz.

2019. szept. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, létezik. A legjobb lány barátom pl. pont ez a kategória.

Szerintem nemtől és szexualitástól független az, amiről írsz: A legtöbb ember nem erőlteti meg magát kommunikáció terén és a többségnek rengeteg dologról nincs is saját véleménye, csak az, amit hallott. Engem is zavar, mert kevés ilyennel találkozni és sok témában az átlagtól eltérőbb a véleményem, szóval nem igazán tudnak velem mit kezdeni.

Amit tanácsolni tudok, hogy minél több emberrel próbálj ismerkedni, többféle helyről, aztán előbb-utóbb csak találsz valakit!

27 F

2019. szept. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!