Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, voltatok már olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, voltatok már olyan hármasban 2 sráccal, amelyben az egyiknek lényegesen nagyobb volt a farka a másiknál? Mennyire számított ez?

Figyelt kérdés

2019. szept. 30. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

igen voltam, két srác farka között 5cm különbség volt

orálnál sokat számított, mert a hosszabb péniszűt nem tudtam mélytorkozni de amúgy más gond nem volt

2019. szept. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Mér vagy rá kíváncsi?
2019. szept. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Nem

Egyforma volt nekik

20/l

2019. szept. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
A nagyobb kimaradt a popsiból.
2019. okt. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen voltam. Nem volt vele gond. Szepen kiegészítettek egymást. A kissebbik került be mindenhova elsőnek. Aztán a nagyobbik meg mindent bele kitagított. 23L
2019. okt. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
64%
Lányok! Titeket hol lehet megtalálni? Vagy hogyan szerveztétek az ilyen hármasokat?
2019. okt. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

Úgy szervezték ezeket a hármasokat, hogy a gyakorikérdések-en beírták, hogy otthon matyizó, gátlásos kiskamaszokat keresnek.

Vagy mit gondoltál?

2019. okt. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!