Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok! Vannak (akár visszatér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Vannak (akár visszatérően) szexuális töltetű álmaitok, amely középpontjában lányok állnak?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor rendszeresen ugyanaz a személy?

Nálam hetek óta visszatér egy álom, az egyik kolléganőmmel. Teljesen összezavar, elbizonytalanít és nem mellesleg felizgat.

24L (bi)



2019. okt. 5. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Vannak, rendszeresen. Ilyenkor lucskosan ébredek, csak úgy tudok visszaaludni ha masztizok egyet. Vannak visszatérő szereplők de nem ez a jellemző.
2019. okt. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyetlen egyszer volt, esemény utáni tabletta bevétele után. Akkor egy könyvborítón levő festményen szereplő fedetlen keblű nő mellei olyan hatást váltottak ki belőlem, hogy most már tudom, mit érezhetnek a kanos tinédzser fiúk. Később megnéztem azt a festményt és még csak szépnek se mondanám azt a nőt a képen, olyan Mona Lisás feje volt. De a mellei...mikor helyreállt a hormonrendszerem, már semmi izgatót nem láttam azon a festményen, de akkor...
2019. okt. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ui: és akkor volt először és utoljára nővel szexuálisan izgató álmom.
2019. okt. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen vannak, és rendszeresen ugyan az a személy.

L/L

2019. okt. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!