Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Házas férfiként más is kívánja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas férfiként más is kívánja a titkos szexkapcsolatot a saját nemével? Nem hagy nyugodni a gondolat.

Figyelt kérdés

2019. okt. 10. 11:43
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
22%
Hat ez durva
2019. okt. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
21%
Isten ments, hogy ffi-vel!
2019. okt. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
80%
Engem is érdekelnek ilyen dolgok házasként.
2019. okt. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
79%
elmondok valamit,,fent voltam 3-4 társkeresön,képpel,én egy 25 eves fiu vagyok,ezek olyan tárkeresök,hogy van hetero,ni meleg részlege..nap mint nap kaptam uzeneteket hetero fiu ferfiaktol..kb 10 böl 9 nek az adatlapjan hetero volt kiirva..erre mondjak azt,hogy aki érdeklödik a saját neme iránt az nem hetero...de...nem is egy pasinak volt bnöje,felesege,,volt egy szitu,mikor rámirt es beszelgetni kezdtunk,elmondta,hogy van felesege es 2 gyereke egy 3 es egy 5 éves es az anya pocakjaban van a harmadik..es könyörgött,hogy talakozzunk..én kérdeztem,hogy ezt hogy tudja magaban lerendezni?? hazamegy egy fiuval töltött ora utan es szájon csokolja a feleseget gyermekeit?? azt mondta,hogy szereti öket,de igy erzi jol magat es rendben van a lelke..mondtam neki,sorry nekem nincs ehhez gyomrom..és ez csak 1 példa...rengeteg volt,tudnek hosszasan irni..szal az,hoyg valakinek hetero csaladja van és ugy él semmit nem jelent az eg világon,,titokban azt csinálnak amit kivánnak..csak ez nem publikus..es nem dicsekszenek..szal nem vagy egyedul,csak szolok...
2019. okt. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
De nagy baj... Élvezd az életet tedd ami jólesik.
2019. okt. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubban.
2019. okt. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. okt. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
62%
Nincs is semmi látnivaló, egyszerűen meleg vagy. A későnérő fajta.
2019. okt. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
ha kapcsolatot nem is,de alkalmanként megkívánom én is.Pár éve rászántam magam
2019. okt. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel...
2019. okt. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!