Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk, volt már veletek olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, volt már veletek olyan, hogy egy házibuliban egy haverotok elégített ki titeket vagy fordítva?

Figyelt kérdés
Mennyi idősek voltatok? Később megbántátok?
2019. okt. 10. 20:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt már meztelenkedés buliban, de ilyen azért nem :D

19/F

2019. okt. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

Volt ilyen, akkoriban már elmúltam 30, akit pedig kielégítettem, az olyan 18 körül volt...

Bármikor benne lennék újra...

Akár vele, akár hasonló korúval...

2019. okt. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Bisex, meleg férfiak esetében igen, heteróknál nem akármilyen kemény is az a buli.
2019. okt. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt, oda-vissza, már nagyon hajnalban, amikor majdnem mindenki aludt, vagy kómás volt :)
2019. okt. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Biza ,hogy volt! Kb egy hete lakásavatón. Illetve után.

Buli lecsengett..Halk zene. Haver csaja (részegen aludt) félig rajtam ! Ahogy az a majom simogatta barátnőjét, többször hozzámért az ujjai végével. Odasúgtam ,hogy ezt fejezze be mert már áll a bál! Még egyszer de lehet kétszer érintett mikor kigomboltam s kiszabadítottam magam . Megmarkoltam a csuklóját és rányomtam lomposra.

Ismét ránéztem s szóltam h akkor így fejezed be b+

Vártam h elhúzza a kezét vagy anyázik,de semmi.

Olyan durva volt h a mellkasomig!!! S minimum hármat spricceltem !! Nem szégyellem , aki ismer az tudja hogy Bi vagyok

2019. okt. 11. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
mi is pia pár pia utan viccböl homoztunk,de mindketten elspricceltunk jo buli volt
2019. okt. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Aha buli végefele kivertük az egyik srác arcára meg szájába miközbe részegen feküdt. 😉😁
2019. okt. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Hú, pont egy olyan buliból jövök. Elaludtam hajnalban és arra ébredtem, hogy valaki előveszi nekem és bekapja. Egy lányos srác volt, akit látásból ismerek is. Nagyon beindultam, ahogy a szájába vette. Majd letolta a nadrágját és kérte, hogy dugjam is meg. Sajnos addig jutottam, hogy félig benne voltam, amikor akkorát élveztem, hogy azt hittem belehalok. Ha erre gondolok, megint áll nagyon keményen. Szerintem meg kell keresnem a srácot sürgősen és befejezni a dolgot!
2019. okt. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Hát, elmentem megkerestwm a srácot. Már várt, azt mondta, hogy érezte, hogy menni fogok még. Azt hiszem most hosszabb fiús korszakom lesz. Nagyon jó vele, sőt! Kapcsolatot nem szeretnék fiúval, de sokszor benne leszek.
2019. okt. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ige, hazafelé buliból megálltunk pisilni és az lett belőle hogy kivertük egymásnak. Nem bántuk meg. 27/31 évesek voltunk.
2019. okt. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!