Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Most akkor biszex vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor biszex vagyok?

Figyelt kérdés
Heteroszexuálisnak gondolom magam, de egyik osztálytársam annyira közel került hozzám, hogy akár ki is verném neki, hogy örömet okozzak
2019. okt. 16. 21:00
 1/5 StevenUp ***** válasza:
27%
Csak nincsenek barátaid aztán most meg örülsz ennek az egynek is... Van ilyen
2019. okt. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Honnan veszed hogy nincsennek barátai? 😃

Egyebkent meg ha ugy is lenne, heteroszexuális ember nem szeretne kiverni a farkat,van ebben biszexuális hajlam.

2019. okt. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha érzel is iránta valamit akkor lehet, de ha csak kivernéd neki lehetsz attól még hetero.
2019. okt. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan? Lehet valaki heteró, ha csak kiveri másnak pasi létére? Ne álltassátok magatokat... Eu kb olyan, mint amikor én kíváncsi heterónak tartottam magam 14 évesen :D...

Ha biszex, meleg, stb vagy az nem baj, nem kell se erőltetni, sem elnyomni, se több, se kevesebb nem leszel ettől. De ha a másik srác 100%, hogy hetero, akkor ne mozdulj rá, mert még ha tényleg szereti is barátként, utána már frusztrálni fogja a gondolat. Megbeszélni oersze meg lehet, hogy igazából bejönne neked, de nem fogsz rányomulni.

Nekem is van olyan hetero barátom, akit nagyon szeretek és ő is engem, de szexuálisan nem érzek iránta semmit, pedig jó pasi :D.

2019. okt. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 he84 ***** válasza:
Ha megfordul a fejedben másik férfi péniszének kiverése, akkor nem lehetsz heteró, hanem legalább biszexuális vagy. Ha az is vagy, nem kell szégyellned, a homofóbokkal meg ne foglalkozz.
2019. okt. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!