Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miert nem birok megállni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem birok megállni egy fiúnál?

Figyelt kérdés
l? 😩az egyikbe szerelmes vagyok első látásra megkívánom, le fekszek vele aztán elmúlik az iránta érzett vonzadalom. , jön a másik. Vele is ugyanez. Mégis mikor fogok a lelkébe szeretni valakinek? Nem pedig a külsőjében? Annyira nem az en világom. Vagy idővel elmúlik ez az erzes/felfogás?
2019. okt. 18. 21:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, csak veletlen biszexualitasra nyomtam!
2019. okt. 18. 21:47
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Mert ún. kapcsolatfüggő vagy. Hirtelen szerelmes leszel, úgy érzed megtaláltad az igazit, fejben felruházod olyan tulajdonságokkal amivel nem rendelkezik - utána jön a hidegzuhany, a kijózanodás és máris ugrassz a következő kapcsolatba.
2019. okt. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
milyen szépen meg lehet fogalmazni azt hogy r.banc… Kapcsolatfüggő. Nem darabolós gyilkos hanem vérfüggő, ez pont az a kategória
2019. okt. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 he84 ***** válasza:
Ez nem szerelem, hanem fellángolás, ami hirtelen első látásra, érzésre fizikai vonzalmat, megkívánást, szimpátiát ébreszt a másik személy iránt. Lehet hogy te ilyen kalandkereső és túl sűrű változatosságot kereső lány vagy. Ha alapból is ilyen vagy, akkor vagy nehéz lesz a jövőben is komoly kapcsolatot kialakítanod, vagy lehetetlen lesz. Esetleg egy valódi szerelem segít majd ezen, ameddig bele nem szeretsz valakibe ténylegesen. Mármint nem első látásra fellángolás, hanem a lelkébe beleszeretés, ami nem múlik csak úgy el hamar. De persze ehhez ismerned kell az illetőt már jobban hosszabb ideje, hisz úgy szeretsz bele annak alapján, már hogyha beleszeretsz. Ezt nem tudni előre és nem szabad rágörcsölni, mert úgy rosszabb lehet. Ám ha így valóban beleszeretsz valakibe és ha ő is beléd, akkor tudni fogsz komoly kapcsolatban lenni vele és nem akarsz majd mást jó esetben. Ám mint mondtam, ne sürgesd, ne görcsölj rá, majd csak lesz valahogy.
2019. okt. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!