Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek van ebből valami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van ebből valami igazság?

Figyelt kérdés

Valaki azért lesz meleg, vagy biszexuális, vagy màs külön melegfaj, mert az anyjuk terhesen orális szexualitásban vett részt nem is egyszer??

Ezt egy cikkben olvastam hogy orális kényeztetés közben belekerül a gyerekbe az anyjuk női hormonja ( másnéven a férfiak iránti vágy ? )

Nem tudom mi igaz ebbol de van benne valami szerintem 😁 Szerintetek?


2019. okt. 19. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Valamit félreolvashattál...
2019. okt. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom hol olvastad, de áltudomány köbön, nem ezért lesz valaki meleg/biszex (s nem is genetikai okból - ezt csak azok gondolják akik még nem fogadták el saját magukat), hanem a szexuális fejlődés során ért mentális okok miatt.

Az anya által termelt női hormonok mindig a gyerekbe "kerülnek" mivel ugyebár a köldökzsinóron át az anya vérét "használja" a gyermek (ezért nem szabad dohányozni, alkoholt fogyasztani a terhesség ideje alatt).

Másodsorban nincs "orálhormon" semmivel sem termel más hormonokat, enzimeket az ember szervezete orális szex alatt mint aktus alatt.

2019. okt. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 he84 ***** válasza:
100%
Elég nagy baromság lehett az a cikk.
2019. okt. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
A szexuális partner felismerésének képessége öröklött dolog. Van akinél ez forditva öröklődik.
2019. okt. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Danielguy ***** válasza:
Mivel a női test tele van ösztrogénnel így ha a cikk szerinti logikát követjük akkor mindenkinek melegnek kellene lennie.
2019. okt. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!