Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex srácok nektek is ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex srácok nektek is ha elélveztek az egész nem jön be, stb?

Figyelt kérdés
Mert én így vagyok vele. Viszont nagyon akarom mégis, hogy egy sráccal kipróbáljam.
2019. okt. 30. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
16%

Ilyen még nem volt,de értelek.Elsűltél és az sem az igazi volt.Lehet nem volt túl szimpi.Ne add fel,lehet a következő jó lessz.Olyan srácot válassz aki nagyo be jön.

Élvezni fogod,biztos.

2019. okt. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem, ez elég gyorsan elmúlt. Ez az elején szokott lenni (néhányaknál sokáig) amiatt mert magadban még nem rendezted a dolgot, magad előtt sem ismerted el igazán. Így amikor elmúlik a vágy a kielégüléssel, afféle szégyenérzet lesz helyette. De ha az ember elrendezi magában ezt a dolgot akkor nem, hiszen tudja, hogy 20 perc és újra kívánni fogja . :)
2019. okt. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem arra gondol, hogy rejszolás során nagyon vágyik a "meleg" dolgokra, de miután elment, már nem kívánja, sőt, akár ellenérzései is vannak.

Teljesen megértelek, nagyon sokáig én is így voltam vele. Sőt, nem csak recska, de igazi szex után is. És én is találkoztam már más olyan sráccal, aki hasonlóképp volt/van vele. Szóval emiatt ne izgulj, mondhatni "nem egyedi eset". :)

37 bi

2019. okt. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

ja, ismerős, kielégülve egyáltalán nem vonz.

Ezért már elterveztem, hogy ha valaha abba az irányba megy az élet, akkor csakis passzív oldal és nincs kielégülés tőlem. Így pozitívan tudom lezárni a kalandot

2019. okt. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Itt a biszex rovatban főleg a "nem jön be " pártiak vannak, úgy látom.

Válaszolnak, írnak mindent, érdeklődnek, aztán miután kiverték a gondolatra, utána huss eltűnnek.

Minden elélvezés után egy kis apátia van a férfiakban. Nekem is így volt,de mikor először vertem valakivel, majd szexeltem vele, hahaj, de milyen más érzés volt.

De minden alkalommal volt ez a kis apátia,de kb pár percig, simogatás, kis beszélgetés és elmúlik, sőt, akkor jön a jobb kedv, mert nem lehet már olyan hamar elélvezni.

Próbáld ki, hidd el,csodás. És attól még senki nem lakott jól, ha recepteket olvasott, vagy főzőműsort nézett. Főzni kell és ínyenckedni......ugye érted ? :)

2019. okt. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Én is így vagyok vele, de azért kipróbálnám fiatalabb sráccal :)

30/f

2019. okt. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%
A lelkiismeretes még tudja, hogy helytelen amit csinálnál.
2019. okt. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ki akarom próbálni de eleve találni is nehéz...
2019. okt. 31. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!