Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Minden bi pasi ilyen. Kér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden bi pasi ilyen. Kér képet kiveri lelép?

Figyelt kérdés
Kér ilyen olyan képet elküldöm, gondolom kiveri és lelép. Utána napok múlva megint jelentkezik. Ez miért jó?

2019. nov. 5. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát minek küldözgetsz mindenkinek egyből ilyen-olyan képeket? :D
2019. nov. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért, mit várnál? :D
2019. nov. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak olyannak adj képet, akivel úgy érzed lesz is valami.Ábrándokra ne építs sem itt,sem más társkeresőn..

Azt még megértem, ha kiveri , utána eltűnik, de az már pofátlan, ha napok múlva jelentkezik.

Én azt, aki eltűnik, már tiltom is le. Igaz, képet sem adok, csak ha úgy látom, nem egy reissfuhrer - rel van dolgom.

Nagyjából a biszexek és "kíváncsi" heterók 95% - a ilyen :)

Kiveri, aztán pár napig szende-szundi rendes férj és családapa,stb.....de megint elkapja a vágy és jelentkezik...:)

2019. nov. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább tinikre jellemző
2019. nov. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mint pl Te? :P
2019. nov. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Képet nekem is kuldhetsz
2019. nov. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mennyi idős vagy, de én nem tűnnék el, ha jópasi vagy ;)
2019. nov. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!