Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szub lanyok, milyen dominara...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szub lanyok, milyen dominara vagytok?

Figyelt kérdés
Csak most kezdett el erdekelni ez a mufaj es egyenlore eleg kezdo vagyok. Nyilvan nekem is vannak amik izgatnak, de most a ti oldalatokra vagyok kivancsi. Szubok, miket szeretnetek megelni egy dominans LANNYAL! Miket szeretnetek kiprobalni es mi izgat titeket? Koszi elore is a valaszokat kis szolgaim. ;)
2019. nov. 6. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Szeretem ha sex közben megaláznak

Hajfogás, megkötözve kényszerszopatás

20/l

2019. nov. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Én pl talpnyalás,vagy ha meztelenségre kényszerítenek,vagy nem szőrteleníthetek,ilyen lágyabb dolgok,amit amúgy szégyellek.
2019. nov. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 subrette ***** válasza:
58%
Tapasztalt, jó domina ismeri a női test és lélek működését, gyenge pontjait. Él velük és ha a fejlődésed kívánja visszaél velük. Elvisz a határaidig és mindig kicsit feszegeti azokat.
2019. nov. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ki van emelve vilagosan, h LANNYAL. A kenyszerszopatast nehez megelni lannyal. Olyanok valaszait varom akik dominat es nem domot szeretnenek.
2019. nov. 6. 13:47
 5/8 anonim ***** válasza:
A #3-as nagyon jól írta, ehhez viszont nem lány, hanem NŐ kell, van azért közte különbség...
2019. nov. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Feladom. Ennyi kerdest ertelmezni nem tudo, a sajat hulyeseget fujo embert en meg nem lattam. Iq szint a beka segge alatt ahogy elnezem.
2019. nov. 6. 15:20
 7/8 anonim válasza:
szia, írtam privit... érdekel a dolog...
2019. nov. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En is sub 19 eves lany vagyok
2019. nov. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!