Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nemi identitás mikor alakul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemi identitás mikor alakul ki véglegesen?

Figyelt kérdés

Lányomból nagy nehezen sikerült kiszednem, hogy mi bántja. Elege van az életből stb... Jesszus mi a franc...

Azt a választ kaptam, de már könyörögtem, h.mondja már..

Szóval ő a más neműeket szereti. Jobban mondva a lelki dolgok inkább a vonzóak.

Vannak ezek a manapság istenített koreai sztárok, japán stílusok vagy mi a túró és sajnos ezekből merítkeznek.

Az én lányom 12, a páromé 14.Sajnos elég hamar fel lett világosítva így a lányom és a 14 éves hozta be a környezetünkbe az efféle rajongást.

Nem tudom, h.idővel fog e ez a gondolkodás, érzés válltozni, de amikor elmondta teljesen kétségbeestem. Mondtam is neki, h.semmi baj, mindenképp velem ossza meg az ilyen dolgait. Mindent megbeszélünk.

Még azóta nem került szóba a dolog és nem is tudom mit mondhatnék ha téma lesz.

Ráadásul,elég kétségbeejtő ez nekem. Nem ítélem el a másságot, de a tudat, h.van egy csodaszép lányod akinek a fején még a bili is jól áll és nincs olyan fiúcska akinek ne tetszene, jön ezzel. Jajj segítsetek. Agyjatok tanácsot, h.mit tegyek és, h.kezeljem a dolgokat.


2019. nov. 13. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Nem èrtem mit paràzol. Nem hallottál még serdülőkorról? Ilyenkor keresik a helyüket az életben. Próbálkoznak mindennel, ki akarnak tűnni.

Majd kinövi. Olyan felnőtt lesz belőle amilyen te vagy most. Ha az értékrended helyén van akkor nem lesz gond.

Olvasd a a Serdülőkor gyötrelmei könyvet. Vagy olvass Tari Annamáriát

2019. nov. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy jonnek ide a koreai sztárok?
2019. nov. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kismalacs válasza:
100%
Mi köze van a szexualitashoz a koreai meg japàn sztàroknak? Habàr 12 elég fiatal, mindenki màs tempoban ismeri meg önmagàt. Ahelyett hogy ugy reagàlnàl hogy "Jesszus mi a franc" meg ràfognàd arra hogy mik érdeklik, probàld meg megérteni a szexualitàsàt. A legfontosabb dolog az az hogy ne nézd hülyének meg abnormàlisnak mert nem érted meg. Tàmogasd a lànyod bàrmi történik, mert ha tovabbra is a koreai popsztarokra fogod a teljesen jogos erzeseid, el fogod vesziteni a tiszteletét és a szeretetét
2019. nov. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor felfedezi nemi szervének érzéseit .
2019. nov. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak megjegyezném, hogy a "nemi identitás" azt jelenti, hogy valaki pszichológiailag nő vagy férfi, vagyis transznemű-e a gyerek. Ez 0 éves kortól már adott, ez esetben a "leány" most tüskére nyírt hajjal őrjöngene valami futball lelátón, mert hogy nem nőből lenne, hanem férfiból.


Amire gondolni tetszik, az a "nemi irányultság" latin szavakkal szexuális orientáció. Ide tartoznak az ilyen meleg / leszbikus történetek, amik kétség kívül későbbi korban fellépő és képlékenyebb dolgok, de hogy bárki ezen ilyen-olyan irányokban egy kis jótanáccsal meg időben elkezdett megfelelő neveléssel, kezeléssel tologatni tudna, na ilyen nincs. Fel kell készülni rá, hogy akár leszbikus is lehet bármelyik lánygyerekből, de egyelőre egy 12 éves lányt még nagyon nem lehet komolyan venni ilyen ügyben, majd ha 20 évesen mondja ezt, akkor igen.

2019. nov. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!