Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehetetlen, hogy megtörténjen,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetetlen, hogy megtörténjen, ugye?

Figyelt kérdés
A sztori a következő. Jelenleg Németországban tanulok, júliusig leszek még itt. A nyelvet még annyira nem beszélem. Tudok beszélgetni egy kicsit, de nem óra hosszakat. Tegnap az egyik osztálytársammal álmodtam, persze csaj. És ott elkezdte simogatni a puncimat, ami iszonyatosan beindított, de ezt próbáltam takarni. Aztán még más lányokkal is csókolózott. A valóságban nem tudok róla, hogy lenne valakije, vagy melyik nem vonzza. Imád motorozni is. Nagyon kedves és a maga módján szép lány, nem a vékony lányok közé tartozik és ez tetszik nekem. Én félénk természet vagyok, de lehet velem viccelődni. Egyszer tesin meg is kért a lány, hogy üljek az ölébe. Totál zavarba jöttem, de jó volt. Na a kérdés az, hogy júliusig megtörténhet az, hogy mi csókolózzunk? Nem tudom, hogy erre van-e esély, de nagyon jó lenne. Az meg mindennek a csúcsa lenne, ha még simogatna is. Egyébként én 2 évvel idősebb vagyok nála. Ő 16 éves én pedig 18. Előre is köszönöm a válaszokat.

2019. nov. 15. 16:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ulsz es varsz: nem.
2019. nov. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezért szeretnék tanácsokat kérni
2019. nov. 15. 16:14
 3/11 anonim ***** válasza:
5%
Lehetetlen igen.
2019. nov. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
Hát a jóisten a megmondhatója kb
2019. nov. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez nem túl biztató, de azért köszönöm:/
2019. nov. 15. 17:01
 6/11 Noren1989 ***** válasza:
90%

Folytasd csak, kiváló sztori, lassan merevedésem lesz.



Ja, ha véletlen nem kamu, akkor->valamit lehet, hogy kezdeményezni kééééne.

2019. nov. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
az még több mint fél év. Addig bármi lehet, meg is kérheti a kezed. Főleg, ha összeszeded magad!
2019. nov. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És szerintetek mi lenne első lépésnek a legjobb? Nem tudom, hogy fiatalabbhoz hogy kell közeledni
2019. nov. 15. 18:32
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

Hívd meg olyan csajos estére: filmnézéssel meg, nasival, meg lábborotválással, s akkor lesz simogatás meg punciborotválás és meg is vagy mindennel. Onnan csak egy pillanat a kölcsönös nyalás....

Ja várj.. ez egy régi Kovi film, még gyerekkoromból....

2019. nov. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó haha:D Azért annyira nem mélyül el a kapcsolatunk, hogy közösen borotváljuk a lábunkat
2019. nov. 15. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!