Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha valaki rájön a nem nyilváno...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki rájön a nem nyilvános biszex kapcsolatomra, akkor tagadjak, vagy mondjam azt, hogy semmi köze hozzá?

Figyelt kérdés
Házas vagyok, de mellette vagy egy főként testiségen alapuló kapcsolatom egy nővel. A férjem tud róla, évek óta így élünk, nincs belőle probléma, de egyébként nem publikus a dolog. Nem is próbáljuk igazán titkolni, egyszerűen csak diszkréten kezeljük. Ha egy barát, vagy egy családtag valahogy megsejt valamit és rákérdez, akkor a tagadás a jó megoldás, vagy zárjam le az egészet azzal, hogy törődjön a maga dolgával?
2019. nov. 20. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:
20%
Vagy C. megoldás: tegyétek azt, amit Hannibal Lecter is tenne hasonló esetben a sokat sejtő emberrel.
2019. nov. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha tud róla a férjed és remben van ezzel, akkor ne tagad, csak mond azt hogy ez a te életed és a te döntésed. Én ezt teném 18/bi/f
2019. nov. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kisördög1 ***** válasza:
100%

Ha valaki sejti az még nem tudja, szóval kár ezen aggódni. Mond hogy csak barátság és ennyi, bár ezek alapján nem hiszem hogy az illető is nagyon firtatná.

Ha olyan szituban nyitott rátok az mondjuk már más tészta :)

2021. szept. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!