Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szub lanyok, fiuk! Mik izgatna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szub lanyok, fiuk! Mik izgatnak titeket egy Dommal?

Figyelt kérdés
Konkretan leirhatnatok egy szamotokra izgato jatek menetet. Ami fontos, hogy olyat irjatok ami fiuval izgat titeket, mert fiukent csak abbol tudok tanulni es inspiralodni. A masik amit szeretnek kerdezni: jatekon kivul hogyan szoktatok viselkedni a domotokkal? Koszi a valaszokat elore is.
2019. nov. 23. 23:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Engem az izgat ha a farkával uralkodik felettem, szolgálnom kell a fszt.
2019. nov. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem konkrétan a szituáció izgat. Az, hogy kiszolgáltatott vagyok, és tudom hogy a másik bármit megtehet velem abban a pillanatban. Egyébként a light bdsm-et kedvelem, kis kötözés, csipeszek. Kevés embernek van viszont érzéke hozzá. Intelligencia és bizalom kérdése hogy mennyire lesz jó. Sokan csak uralkodni akarnak a másik felett, és az nem ugyanaz. Játékon kívül egyenlőek vagyunk.
2019. nov. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszi az eddigi valaszokat! Szivesen fogadok meg. Meg kezdo vagyok nagyon, igy nem tudom, h meddig izgato egy szubnak az uralkodas es meddig tenylegesen banto.
2019. nov. 23. 23:43
 4/10 anonim ***** válasza:

Engem is önmagában az a szituáció izgat, hogy szolgálhatom, jelentsen ez az adott pillanatban bármit is. Ez a hangulatunktól függően lehet enyhe fenekeléstől durvább alázásig bármi. Az alá-fölérendeltségi viszony mértéke változó, a játékokon kívül is megvan valamilyen szinten, de azért megtaláltuk az egyensúlyt a hétköznapokban.


Azt, hogy nektek mi fér bele, nektek kell kitapasztalni, sok-sok beszélgetéssel. Attól is függ, hogy csak D/s vagy egyben párkapcsolat is.

2019. nov. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A nektek nem jatszik, mivel nincs partnerem. De koszi a valaszt
2019. nov. 23. 23:54
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy volt, hogy ha valami bántó volt, vagy túlment a határon, szóltam és abbahagytuk.
2019. nov. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kort es nemet is irjatok, legyszi.
2019. nov. 24. 00:00
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden izgat! Megteszem amit az uram/urnom kivan. L
2019. nov. 24. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fenekelés. A párom szokta is adni.
2019. nov. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lábimádat, csicskáztatás, mesztelenűl takarítás, erényöv. Röviden :) 32f
2019. dec. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!