Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Srácok, szoktatok olyat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, szoktatok olyat csinálni hogy veretik magatoknak vagy egymásnak és versenyeztek ki bírja tovább?

Figyelt kérdés
Mikor egyutt verőd versenyről hallok mindig az megy ki élvez el hamarabb, szerintem sokkal izgibb a ki bírja tovább elelvezés nélkül, főleg úgy ha egysnak verik a résztvevők, mert úgy nem lehet csalni hogy mikor mar erzed hogy majndem akkor leállsz.

2019. nov. 30. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert aki ver, annak veretik...
2019. nov. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de sztem sokan kipróbáltnánk ezt is xD
2019. nov. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Lehet én vagyok már öreg a magam 28 évével, de az időmben még nem volt ilyen ökörség, hogy srácok egymás előtt verjük, hátmég az hogy egymásnak xd m még annak örültünk, ha egy lány verte nekünk:D


de ez csak egy vélemény of course

2019. nov. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is csináltuk koliban, egymásnak vertük, az volt tét, hogy aki hamarabb elment, annak utána szájjal is csinálnia kellett annak, aki tovább bírta :D
2019. nov. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a 69-es verziója lehet az expert változat. Evyszerre szopják egymást, azt ki bírja tovább.
2019. dec. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is úgy csináltuk,ahogy valamelyik előző,hogy aki először elment, az szájjal csinálta a többinek.Szintén koli...
2019. dec. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem próbáltam, de mindig is izgatott. Ha valakinek lennr kedve itt, összehozhatnánk valamit.

25/F

2019. dec. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!