Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Még mindig miért borotválják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Danielguy kérdése:

Még mindig miért borotválják sokan a farkuk körül? Sokatoknak bundás ott lent?

Figyelt kérdés

Külföldön már lecsengett ez a nagy borotváljuk a farkunkat divat, de itthon még mindig ciki, amit nem is értek.

Szerintem egy srácnak akkor férfias, ha szőrös ott lent, pláne, ha még jó nagy is.

Én szőrösen hagyom lent és ernyedten 12cm ami nem rossz pl öltözőben/ közös zuhanyzókban.

Van más is akinek ernyedten nagyobb és szőrösen hagyja?



2019. dec. 6. 19:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem lankadtan nagyobb és én fazont hagyok meg odalent, de edzésen már azt látom hogy a csupaszság egyre inkább visszaszorul
2019. dec. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Divat vagy nem divat, de én soha nem foglalkoztam ezzel. Ennek ellenére én borotválom, mert kellemesebb, jobb érzés.Ennyi, semmi több.
2019. dec. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Figyelj bro' hagyd meg olyanra amilyennek te akarod, ez nem elvárás. Egyébként nem mondták még neked hogy a majmok rohannak a divat után, az igazi egyéniség meg diktálja a divatot és ettől függetlenül is van kisugárzása?
2019. dec. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mit foglalkozol te a más farkával? A tiéd szőrös, másé nem. Ez mindenkinek a saját dolga.
2019. dec. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Én sose borotváltam, és szerintem nem is fogom.
2019. dec. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem is bundás ott lenn
2019. dec. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
34%

Sokkal higiénikusabb ha szőrtelen, és jobb érzés úgy!

Ez nem divat kérdése...

2019. dec. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Mert akkor nagyobbnak látszódik .
2019. dec. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Már megbocsássatok, de az, hogy valaki a férfiasabb vagy a femininebb megjelenéshez vonzódik, az baromira nem tud holmi időszakos divat vagy választás lenni.
2019. dec. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én is szőrösen hagyom, alap állapotban 14 cm

24f

2019. dec. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!