Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tudsz egyszerre aktív hetero...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudsz egyszerre aktív hetero és passzív meleg lenni?

Figyelt kérdés

Én azt vettem észre biszexualitásomban, hogy amikor egy férfinál alárendelve érzem magam, akkor nem érdekelnek a lányok. Viszont ha lányokra izgulok, és áll a farkam, akkor undorodom a srácoktól.

Sokszor nem értem magam.



2019. dec. 6. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Miközben dugsz egy nőt, találjon be egy faszi a szádba, egy meg a seggedbe, aztán megtudod, hogy mi kell neked
2019. dec. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te vagy rá az élő példa, hogy ha nem is sűrűn, de létezhet ilyen. BDSM-ben is előfordul, úgy hívják switch.
2019. dec. 7. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen
2019. dec. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki mit érzel ha egy nő jelenlétében megszopat egy férfi.
2019. dec. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem van.

Én már találkoztam egy bdsm fórumról egy olyan pasival aki hetero, nem izgatják a pasik, viszont a bdsm-ben egy dom jobban vonzza őket mint egy domina.

2019. dec. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!