Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi fiúk, ti mit javasolnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi fiúk, ti mit javasolnátok annak a kezdő passzívnak aki idegennel (egyéjszakás kaland keretében) dugatná meg magát?

Figyelt kérdés
Csak mert ez a passzív fiú talált magának ismeretlen partnert a neten aki szívesen megdugná, csak nem ismeri. Szerintetek ez jó ötlet?

2019. dec. 8. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

Hogy ne tegye!

Nem.

2019. dec. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Óvszer, óvszer, és megint csak óvszer
2019. dec. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Fogalmam sincs, én is ebben a cipőben járok, nulla tapasztalattal keresek hasonló pasit, mint te.

Nem tudom a tapasztalt vagy a tapasztalatlan jobb.

Én inkább magamhoz hasonló kíváncsi pasit keresnék, szerintem jobban feloldódnánk, elhülyéskednénk közben.

2019. dec. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Én azt javasolnám neki, hogy ne rohanjon. Ismerje meg a srácot, pettingeljen vele, de ne dugassa meg magát egyből vele. Nem tudni, hogy milyen a személyisége, hogy erőszakos-e. És mindenhez használjon gumit, még orális szexhez is!
2019. dec. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ftf1983 ***** válasza:
Azért a többség nem kapcsolatban esik át ezen elsőnek.
2019. dec. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is ezt szeretném, csak nem találok partnert... :(
2019. dec. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

En is szeretnem kiprobalni egy szinten kezdovel. De egyelore sikertelenul :)

30/f Bp

2019. dec. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ftf1983 ***** válasza:
Kezdőként miért kezdővel akartok lenni? Nem biztos, hogy az a legjobb
2019. dec. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is izgalmasabbnak hangzik egy teljesen kezdő sráccal kipróbálni, lehet mert én is az vagyok. Bár nem egy tök idegennel, akit lehet éppen aznap este találtam neten.
2019. dec. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!