Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van aki úgy van vele?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki úgy van vele?

Figyelt kérdés
Van aki úgy van vele hogy kipróbálna dolgokat fiúval kölcsönös alapon, de még nem volt hozzá szerencséje? Mit próbálnál ki? Hány éves vagy?

2019. dec. 17. 12:52
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
0%
En kerek elnezest, hogy ez a velemenyem. Nem hasznalom olyan sok ideje ezt az oldalt, rakattintottam a "szexualitas" temara es feldobott jo par kerdest. Szepen sorjaban olvastam el az osszeset, tobbek kozt ezt is. Nem tudtam, hogy az olyan nagy sertes volt, hogy szamomra hanyingerkelto volt amit olvastam. Tenyleg nem itelek el senkit csak mert mas, de mivel erdekelt a kerdes es a valaszok is, gondoltam valaszolok. Viszont ahogy a Te valaszodat olvasom, azt szurom le belole, hogy eleg sokat basztathattak teged, amiert mas fajtat kepviselsz. Hidd el, nem az volt a celom, hogy barmely reteget megsertsek ezzel. Elnezesedet kerem. Tovabbi jo bongeszest!
2020. júl. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, de akkor mégis mi volt a célod tulajdonképpen?

(Őszintén szólva én is furcsállottam/rosszallottam a hozzászólásodat.)

2020. júl. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
0%
Tulajdonkeppen semmi celom nem volt vele. Ez a velemenyem es ennyi. De mielott meg barki is azt gondolna, hogy ez no es ferfi kozt tortenne amit itt leirt jo par ember akkor is ezt gondolnam es gondolom is. Leginkabb a "szopas" az ami hanyingerkelto szamomra. Ha ferfi csinalja, ha no akkor is. Tudom, hogy most olyan valaszokat fogok kapni, hogy nem szeretem ha leszopnak, akkor mekkora pancser vagyok. Tudom, hogy legtobben azt gondoljak ez a ferfi buszkeseg, ha egy no lecumizza a csavojat. Szerintem egyreszt undorito, masreszt megalazo a no szamara.
2020. júl. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:
Aki egy kicsit és értelmes az felfogja hogy neked ez a véleményed, ha számodra undorító akkor te ilyen vagy és kész. Számomra ez az előjáték része, és amikor orálisan kielégítem a feleségem, vagy ő engem akkor egyáltalán nem tartom egyikünk számára sem megalázónak.
2020. júl. 26. 00:57
 35/47 anonim ***** válasza:
72%

#31 #33

Az egy dolog, hogy gusztustalannak, megalázónak tartod a szopást, mindegy, hogy nő csinálja, vagy férfi. De mi van a nyalással? Az is gusztustalan, esetleg megalázó a számodra, hogy kinyald a kedvesed nuniját? Ha igen, akkor csak azt tudom mondani, érdekes a hozzáálásod a szexhez. De ez legyen a te dolgod!

Ami meg a b@sztatásomat illeti, mert biszex vagyok, semmi ilyenben nem volt még részem. Igaz, nincs a homlokomra tetoválva a szexualitásom. Akinek kell, hogy tudja, az tudja, akinek nem, az még csak nem is sejti.

#30 vagyok

2020. júl. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
53%
Rendben, en leirtam amit akartam, te es jo par ember igy gondoljatok es kesz. Ha jol esik csinaljatok, egeszsegetekre.
2020. júl. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
100%
Kösz, h megengeded. De tényleg, eddig nem mertem mert erre vártam
2020. aug. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
100%
Chatsex nagyon izgatna. közben képcsere a farkunkról vagy egyéb izgi vicdeók. :) én 32, kezdő bi.
2020. aug. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
100%
Csak 25 év alattival izgatna és simi, maszti, egymásnak verés és a többi majd kiderül
2020. szept. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
100%

38-as

Az engem is izgatna😁

2020. nov. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!