Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 22 éves házas nő vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves házas nő vagyok, miért vágyok arra, hogy egy jó lelkű, aranyos lánnyal -beszélgessek, majd kielégítsük egymást?

Figyelt kérdés
Nagyon érzelmes,szeretettel teli ember vagyok,vannak vágyaim,olyanok amit a férjem nem ért,és nem érez át.. Néha elfog egy ilyen,és igen elsirom magam,mert hiányzik az az érzés az életemből egy megértő tekintet,egy őszinte mosoly,egy jó és tiszta lelkű ember..Nem hinném hogy baj van velem,de már nem hiszek igazán a férfiakban..

2019. dec. 18. 12:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
32%

Ennek a fele nem igaz. Hogy melyik fele, azt te tudhatod csak.

Valószínű, hogy egyszerűen vágynál az ujdonságra, amit valaki megismerése jelent, egy "kaland" . De ez a házasságod végét is jelenthetné,

2019. dec. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Sokan vgynak arra, amire te. Mondjuk általában férfiak. Szexhirdetés ez amúgy?
2019. dec. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon fontos volt akkor ferjhez menni ennyi idosen..
2019. dec. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

Fiatalon mentél férjhez úgy, hogy bizonyos vágyaidat még nem élted meg. Ráadásul a férjeddel nem élsz lelkiekben gazdag életet.

Meg is van a válasz a miértre.

2019. dec. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%
Biszexuális vagy. Érthető. A párod helyében engedném. Ettől csak jobb lesz otthon a szex.
2019. dec. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igazából,valahol mindig bennem volt ez az érzés,de nem igazán foglalkoztam vele.. Nagyon szerettem a férjem,nagyon szerelmes voltam,egész addig amíg ki nem derült mennyire sok mindenbe hazudott nekem,sok fájdalmat okozott nekem,amiből azt hittem nem tudok felállni,sajnos annyira össze törtem hogy kórházba is kerültem,nem tudtam dolgozni,nem ettem,semmi sem érdekelt, csak órákig sírtam.. Ossze omlott akkor bennem ott sok sok minden,az emberekbe vetett hitem,pár hónapja láttam egy videót fb.. Homoszexuális,biszexuális felvonulás volt,és kérdezték tőlük hogy miért jöttek ki,stb.. És ott volt egy lány,irtó aranyos volt,és azt mondta hogy őt nem a testiség hanem a lelkiség,hogy milyen a másik fél lelke érdekli..
2019. dec. 18. 13:24
 7/18 A kérdező kommentje:
Sokan írtatok privát üzenetet,ez azért kicsit meglepett,több kérdés is volt.. Tehát én 22 ,ő 24.. Lassan 5 éve vagyunk együtt,2 év házasság,és egy gyermek. Próbáltam vele beszélni, ő nem az az érzelmes fajta,vagyis én annak hittem,de őt nem sok minden érdekli.. Nem tud meghatódni,szerintem nem igazán érti meg a lelket.. Lehet egy idősebb férfihoz kellett volna mennem..Nekem nem működik csak a "szex" a szexért, kell az a lelki -beszélgetés,az a halk zene,az masszás,érzéki,érzelmes, a nem is tudom,de vele ezt nem tudtam..
2019. dec. 18. 13:30
 8/18 A kérdező kommentje:
Nagyon élet vidám nő vagyok,szeretek és értem a viccet,szeretek nevetni,mosolyogni,de nem a férjemmel,vele nem lehetett,vagyis igen ritkán,nem érzem jól magam vele..Munka helyen imádom,ott dől a nevetés..Bár most egy mélypontra érkeztem úgy érzem.. Bele nézek a tükörbe,és nem azt a vidám magam látom,hanem valakit aki nem én vagyok.. De tudom hogy ez átmeneti,és idővel újra boldog és mosolygós leszek :)
2019. dec. 18. 13:36
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező te egy borzalmasan rossz házasságban élsz és szeretnél valakitől viszonzott szeretetet kapni. Mivel a ferfiakban csalodtal ezert kerestél egy nőt.


Itt most az a legfőbb kérdés, hogy így akarod leélni az életedet? Boldogtalanul, lefojtott vágyakkal, szenvedve?

2019. dec. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen,a válások gondolóidon,de nem tudom hogyan mondjam el neki hogy megértse, mert voltam már mélyponton miatta,újra kezduk de újra és újra hazudott.. Tehát ő ezt a válást dolgot ha felhoznám nem értene meg... Olyan jó bele gondolni a jövőmbe,hogy én meg a gyerek egy másik városba,annyi mindent tudnánk együtt csinálni,és ez boldoggá tesz engem,ez a gondolat és ez az érzés, hogy a férjem már nem a férjem..
2019. dec. 18. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!