Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csajok! Mit gondoltok arról,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mit gondoltok arról, ha a pasitoknak néha vannak biszexuális vagy homoerotikus vágyai?

Figyelt kérdés

Kapcsolat orientált vagyok, stabil normális kapcsolatra vágyom egy nővel, normál szex, semmi extra. De volt már és akkor idővel előjöttek ezek a gondolatok, néha erősebben, néha gyengébben, de mindig ott vannak a fantáziámban.


Nem volna helyes mással szexelni a csajomon kívül, de néha szükségem van fa..-ra, nem egyszerű, mert pasikkal csak passzív szerepben fantáziálok, mintha használnának mint egy olcsó ri...cot. Ugyanakkor nőkkel a gyengéd finom szexet szeretem.

Én sem értem magamat, nem jó ez a helyzet, egyrészt nem hiszem, hogy összeegyeztethető a kettő, de rossz ha elnyomom magamban bármelyiket is.

Mit tehetnék? Voltam már szakembernél, de olyan tanácsokat adott, amik igazából nem vezettek sehová.



2019. dec. 20. 16:32
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
Nincs és olyan pasi nekem nem is kellene. Férfire vágyom,nem kis buznyákra,mert nevezheti homoerotikusnak,de attól még ugyanaz a véleményem róla. Egy egészséges hetero férfinek nincsenek ilyen vágyai és én ilyenre vágyom.
2019. dec. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!