Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg vagyok, ha csókolóztam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pribát100 kérdése:

Meleg vagyok, ha csókolóztam legjobb barátommal?

Figyelt kérdés

Tehát az utóbbi egy évben nagyon egymáshoz nőttünk, nincsenek egymás előtt titkaink, de mindig is tudtam hogy valami más vele kapcsolatban, lényeg hogy buliztunk, részegek voltunk de mindketten tudtuk a világunkat és döntöttem előző nap hogy elmondom neki hogy szeretem őt persze barátként, de kicsit többként is, majd külön hívtam a többiektől hogy ezt megbeszéljem vele és mikor a mondandóm végére értem lesmárolt engem és én belementem, kb 1 percig voltunk így közben rám markolt és én is rá elkapott minket kicsit a hév. Ami amúgy egész izgató volt ahogy neki is mert láttam duzzadni. A vicc hogy mindkettőnknek van barátnőnk egyikünk se szűz de ő is és énis folytattuk a csókot.

Mindig is nő párti voltam de hiányzik az az érzés meg nem is mi vagyok valójában?



#csók #baráti csók #Részeg csók
2019. dec. 23. 02:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezek alapján minimum biszex, ahogyan ő is.
2019. dec. 23. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Ez így szokott lenni. Ha úgy gondoltad, nőbe voltál már szerelmes, de a barátoddal teljesebb az érzés, akkor homoszexuális vagy inkább. Valószínű ha beteljesül ez a szerelmi kapcsolat, a nők nem is fognak érdekelni már.
2019. dec. 23. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy 100% heteronak csatak részegen sem jut eszébe smárolni a barátjával.

Minimum biszex vagy.

2019. dec. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább bi. De kérdés akarod-e újra és több is izgat-e, de valóban így szokott indulni ;)
2019. dec. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
semmi probláma nincs ezzel,,csak a neveltetés,meg a bilblia neveli belénk,hogy bün,tilos stb fasz-ságok..ami jol esik,az jol esik,minek hazudik magának az ember?es kulönben is le kell sza-rni ki mit gondol vagy beszél,,én is tudnék mesélni böven a hetero haverokrol es fiukrol az életembe...
2019. dec. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát heteró tuti nem vagy. Biszex vagy szerintem is. Hát ha élvezted a barátoddal a csókolózást, akkor akár lehetne folytatása is a dolognak (persze csak ha a barát is akarja)
2019. dec. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkitől a válaszokat, Valószinőleg a kezdetektől fogva biszex voltam csak nem akartam beismerni. Csak miután találkoztam vele és ez megtörtént.
2019. dec. 24. 15:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt azota tobb koztetek? Utana azert szakitottatok a baratnoitekkel, ugye? Hisz ez is megcsalas...
dec. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!