Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, szerintetek egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek egy nő képes lehet annyira nőiesíteni egy srác szexualitását, gondolkodását, hogy a srác szinte nővé váljon?

Figyelt kérdés
Nyilván olyan srácét, akit ez vonz, akiben ez benne van.

2019. dec. 23. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
26%

Nem tudom honnan veszitek hogy ezekhez a férfi perverziókhoz a nők szeretnek asszisztálni. Jó, a fantáziátokból, tudom.


A sima szex már ki is megy a divatból, annyi a pelenka, kaki, pisi, láb, fehérnemű, stb fétises, vagy az olyan, mint te

2019. dec. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Megértem, ha valakit zavar, köszönöm az őszinteséget.


Olyan lányok véleményét ismerném meg most leginkább, akik nem tartják ezt taszítónak.

2019. dec. 23. 11:34
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha az illetőben alapból benne van a hajlam, akkor biztos!

Nálam mint heteró, ez sosem jönne össze 1 nőnek sem, de hálisten, nem is voltam ilyen nővel még!


33/F

2019. dec. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írtad "szinte" mert teljesen nő sosem lesz. Ha erre keresel nőt akkor max. dominát fogsz találni, a nők nem érzik "küldetésnek" hogy feminizáljanak egy pasit.
2019. dec. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, szinte. Igazából ilyen témában nyitott lányom véleményét hallgatnám meg.
2019. dec. 23. 12:44
 6/9 cseppszi ***** válasza:
100%
Kezdetben minden lány szereti ha a pasija segít neki a házimunkában és nem csak kiszolgáltatja magát. Itt lehetne elkezdeni. Egy nő nem csupa smink meg frizura meg sexi fehérnemü, hanem a családja szerető gondoskodója. Szebb lenne a világ ha a pasik ezt felfognák és támogatnák... (és ha segít otthon felőlem bikinibe is járhat XD )
2020. jan. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent nőiesíteni egy férfi szexualitasat?

Leszoktatni a perverziókról?

2020. jan. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rászoktatni, hogyha a nő akarja, akkor lányruhát vegyen fel, engedje magá kisminkelni, felcsatolhatóssal megdugni, ilyenek.
2020. jan. 3. 13:48
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos ez is perverziónak minősíthető. :)
2020. jan. 3. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!