Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Sok lány miért nem veszi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány miért nem veszi észre, hogy bi vagy meleg sráccal jár?

Figyelt kérdés

Én bi vagyok és van jó pár bi és meleg haverom, ismerősöm van. közölük elég soknak van csaja.

Nem értem ezeket a csajokat, hogy nem veszik észre, hogy a pasijuk a srácokhoz is vonzódik?

Van, akin látszik is, hogy van egy ilyen oldala, de van olyan is, aki korábban elég nyíltan felvállalta, hogy bi és sokan tudják róla.

Vagy ezeket a csajokat ez nem zavarja?

hozzáteszem még, hogy akikről most írok srácok, elég jóképűek, vagy ismertebb megyei szinten ismert sportoló, vagy jómódú.



2019. dec. 23. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Attól hogy egy srác bi simán lehet csajba szerelmes, és simán szeretkezhet jókat csajokkal. Ha egy csaj elfogadó a múltjával szemben akkor érthető higy együtt vannak.

Másik lehetőség hogy a csaj tudja és csak alibiként van a sráccal.

2019. dec. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Csicuki ***** válasza:
90%
Nem akarják észre venni, vagy egyszerűen nekik ez a része annyira nem számít amíg a srác velük van.
2019. dec. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Több dolog lehetséges... ha jómódú... na a golddieggereket speciel az sem zavar ha a pénzes pasi 30 évvel idősebb náluk.

Egyébként meg lehet tudnak róla, s vagy megbeszélték, vagy az adott csaj nem is tervezi túl hosszútávúra a kapcsolatot.

2019. dec. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Már bocs, de miről vennék észre?


Én még az utcán a férfiakat se nagyon nézem meg. És a nőkhöz jobban vonzódom, mint a férfiakhoz. A viselkedésem is normális, semmi b zis nincs benne.


Szóval amíg rajta nem kapnak, hogy épp egy másik srác seggében vagyok, addig nem tudom miről jönne rá bárki. (Barátnő mellett még nem voltam sráccal, csak általánosságban írom.)

2019. dec. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

A lányok b*t*skák, ill. abban a tündérmesében hisznek nagyon erősen, hogy a férfiak csak értük epednek.

Ilyen egyszerű. Valamint tapasztalatlanok, nem tudják elképzelni, hogy léteznek másfélék is.

2019. dec. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért kellene, vagy miből lehetne észrevenni, hogy egy pasi bi? A legtöbb bi pasi, a hetero társadalom számára is elfogadható életét él. Barátnője, felesége családja van. Ha a barátnő, feleség nem nyitott a másság semmilyen formájára, a bi pasik, néhány kivételével, tudnak úgy élni, hogy a párjuk előtt titokban maradjon, hogy ők a saját nemükre is gerjedek.
2019. dec. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Talán azért nem veszik észre, mert a gerinctelen pasijaik hazudnak nekik, ők meg abban a téveszmében élnek hogy bízhatnak a pasijukban.
2019. dec. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!