Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Volt már ilyen valaki mással...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már ilyen valaki mással is? Ezt, hogyan lehet kezelni? 20/l

Figyelt kérdés

Pár éve a lányos korszakom 2 évig tartott de nem is akárhogy. Eszméletlenül kívántam közben a lányokat. Eléggé zavart, igaz nem volt barátom de így még sosem jelentkezett a lányos időszakom. Aztán szépen lassan elmúlt ez az egész. Ez már csak akkor gond, ha heteró párkapcsolatban fogok lenni mivel ha ez előjön újra nem tudom, hogy mennyire fogja rontani a kapcsolatomat a párommal. :(

Remélem akad itt valaki akivel ugyanez volt/van és tudja is kezelni. :(



2020. jan. 3. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Pl. úgy is lehet kezelni, hogy néha jön egy másik lány is harmadiknak.
2020. jan. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is van ilyen, de kibírom. Arra gondolok hogy szeretem a páromat. És SOHA nem vennék be harmadikat lánynak.
2020. jan. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Vagyis lányt harmadiknak :DD
2020. jan. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Feleslegesen stresszeled magad előre.. Ha lesz majd párod elmondod neki, hogy így érzel és kitudja lehet támogatni fog téged és engedni fogja, hogy mellette lánnyal is legyél. :)
2020. jan. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy mikor ez volt nagyon rosszul éltem meg és nem tudom milyen lett volna ha elfogadtam volna ezt az egészet így nem tudom reálisan látni, hogy ez mennyire rondít bele egy heteró kapcsolatba. :( de ha másnak is megy akkor gondolom nekem is fog.
2020. márc. 31. 21:28
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Nekem nem gond ha biszex a párom.
2020. máj. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
engem sem zavarna ha bi lenne a baratnom, pont az ilyen esetleges 3. miatt. izgatna a dolog, de hetero
2020. nov. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!