Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tényleg létezik biszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik biszexuális ember, vagy csak olyan, aki homoszexuális, de nem akarja elfogadni, így biszexnek mondja magát?

Figyelt kérdés
2020. jan. 9. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy létezik
2020. jan. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pl pont, hogy a hetero reszemet rühellem, ilyenkor mi van?
2020. jan. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Barnabas333 ***** válasza:
94%
Engem kiráz a hideg ha arra gondolok, hogy egy férfi megcsókol vagy simogat... De néha viszont jó lenne leszopni egy farkat. Azt ne mondd, hogy rejtett homó vagyok. Imádom a nőket.
2020. jan. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem rejtett homó vagy, hanem biszex :)
2020. jan. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az egyik fiú akivel taliztam azt mondta h nincs biszex, csak meleg vagy hetero. Én csak mosolyogtam magamba..

Ha nem találnám vonzónak a nőket is, akkor simán mondanám h meleg vagyok. Szóval lehet hogy van olyan mint amit a kérdésbe írsz; de biztos h nem az az általános

2020. jan. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Jelen

Volt már kapcsolatom lánnyal is, fiúval is, szerelmes is voltam beléjük, és a szexet is imádtam.

Kétlem hogy hetero vagy leszbikus lennék.

2020. jan. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A reprezentatív felmérések rendszeresen azt hozzák ki, hogy 2-3% homo-, kb. 30% bi- a többi ember pedig heteroszexuális.
2020. jan. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!