Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lánykény megkívántam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lánykény megkívántam a lányokat miközben pasim van. Mit tegyek? 19/L

Figyelt kérdés
Biszex lany vagyok, es van baratom akit szeretek, de par napja eszmeletlenul kivanom azt hogy kinyaljak egy lanyt.. (a lanyokhoz csak szexualisan tudok vonzodni, jarni mindig csak fiukkal jarnek) a baratom még nem tudja hogy biszex vagyok mert eddig nem tulajdonitottam nagy jelentoseget ennek.. de most ugy erzem ki sem elegulok ha a baratommal szexelek, Mert kozben is puncira gondolok.. És eszeveszettul tudnek puncit nyalni most.. ezt az érzést kívánom hogy nyalhassak és hogy érezhessek egy noi testet.. (korabban meg nem eltem meg a vagyaimat lannyal) es ezt elmondtam az egyik legjobb baratnomet, aki azt mondta hogy o megengedne hogy kinyaljam ot, stb, még a mai nap. Es nagyon szeretnem, igent is mondtam neki, ezert nemsokara at is fog jonni hozzam. Szerintetek gaz ha most ot kinyalom, stb mikozben a baratom nem tud rola? Nem lenne belole baj, csak baratnok vagyunk. A baratom ra sosem volt feltekeny, mert ugye no..
2020. jan. 11. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1, elmondod a barátodnak. Vagy megharagszik, vagy nem.

2, elmondod hogy biszex vagy. Vagy belemegy hogy nővel is legyél, vagy nem.

3, felhozod a hármas ötletet.

4, nem mondod el.

Te ismered a barátodat, hogyan reagálna vele. De mindenképp beszélned kell vele erről, hogy megtudd, mit gondol, megengedné-e, stb. Én is bi csaj vagyok, és a párom nem engedi nővel sem, mert ez is megcsalásnak gondolja.

2020. jan. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem bármilyen kifogásod is van, most csak simán megcsalod a pasidat.

Attól függ hogy elnézi-e hogy mennyire tökös...

Ha tényleg szereted, nem csalod meg. Ha nem szereted akkor jobb is.

2020. jan. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha így csinálnád az megcsalás.


Szerintem mondd el a vágyadat a pasidnak

2020. jan. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17%
Én nem tekintem megcsalásnak. F.
2020. jan. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 érdeklődő35 ***** válasza:
No, milyen volt a napod?
2020. jan. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2020. jan. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!