Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuálisok, hogyan élitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisumi kérdése:

Biszexuálisok, hogyan élitek meg a szerelmet? Nehéz a pártalálás és megmaradni valaki mellett?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm biszexuális és ha férfival van akkor egy idő után nőre vágyik és ugyanígy fordítva. Sose tudja, hogy mit szeretne. Ez mindenkivel így van?

2020. jan. 13. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én ezt úgy élem meg, hogy amit dob a gép, az lesz :D sosem akarok mást helyette, élvezem a helyzetet és kész
2020. jan. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkivel. Én arra vágyok akibe szerelmes vagyok és tök mindegy hogy fiú vagy lány. Mostani barátnőm szintén biszex, de ő csak lányokkal tud kapcsolatban lenni mert jobban vonzódik hozzájuk mint a fiúkhoz. De ismerek olyan lányt is aki csak szexelni szeret lányokkal, de kapcsolatot szerelmet csak fiúkkal tud elképzelni.

Barátnőmmel két éve együtt vagyunk és nem vágytam pasikra mellette, meg más nőre sem.

21/L

2020. jan. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy élik meg mint a heterok, nem a biszexualitásukba hanem a partnerbe szeretnek bele. Az ismerősöd nem "egy idő után" másra vágyik, hanem a partnere iránti vonzalma csökkent ezért akar mást, változatosságot (kicsit kicsapongó típus). Két választása van: vagy talál olyan partnert aki mellett lehorgonyoz és nem vágyik másra, vagy olyan partnert akivel klappol minden és együtt élik meg a változatosságot (azaz 3-asok, többesek, v. félnyitott kapcsolat).
2020. jan. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem nehéz, ha valóban szerelemről beszélünk. Ugyanúgy mint amikor a heteró srác sem vágyik egy jó kis szőkére, amikor van egy barna hajú párja. (a normál esetben)

Együtt lenni párkapcsolatban csak akkor szoktam valakivel ha szeretem, ha szeretem, akkor nem kell sem csaj sem fiú másik, biszexualitás ide vagy oda. Ha nincs párkapcsolatom akkor meg jöhet mindkettő.


A haverod valószínűleg csak úgy együtt van valakivel, akibe n em szerelmes, vagy nem tudja mi a szerelem...stb...

2020. jan. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Van egy párom, vele vagyok :) Sőt, nővel még sose voltam, de tusom, hogy biszexuális vagyok. Majd ha egyszer nem lesz párom, akkor lesz más.

20/L

2020. jan. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én még a masszőröm iránt is érzek vonzalmat másképp nálam nem működik a dolog.
2020. febr. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!