Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van olyan biszex lány, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan biszex lány, aki szégyenli a saját biszexualitását?

Figyelt kérdés

Sok biszex pasinak a kettős vonzalma miatt csökken az önbecsülése, részben a társadalmi normák miatt, részben pedig, mivel a nők jelentős része szemében ezzel elveszíti a férfiasságát.

Bi lányok, ti hogy vagytok ezzel?



2020. jan. 16. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte szégyelltem, igen. Sokáig nem vallottam be saját magamnak sem, próbáltam eltemetni. De aztán az idő múlásával rájöttem, hogy beleszerettem egy lányba, onnantól kezdve nem tudtam hazudni magamnak, mert nyilvánvaló volt a dolog. Mai nap már nem szégyellem és azóta azt a lányt is a barátnőmnek nevezhetem, boldogabb vagyok mint valaha.

Viszont szerintem a pasiknál ez máshogy van. A meleg/biszex férfiakat szerintem jobban lenézik az emberek sajnos, őket jobban bántják. Van egy fiú ismerősöm is, aki azt mondta, hogy azzal nincs baja, ha két lány együtt van, viszont a fiúknál ezt nagyon elítéli. Ezért nehezebb a fiúknak kicsit ez.

2020. jan. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Nincs ezen mit szégyenleni
2020. jan. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is szégyelltem sokáig. Akinek elmondtam, undorodni kezdett tőlem. Aztán lett barátom és idővel bevallottam neki. Nagyon jól fogadta, még tetszett is neki. Mellette szabad lehetek és neki is kijut a jóból. :)

Sajnos úgy van, ahogy egyes írja, a pasikat jobban lenézik emiatt.

2020. jan. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Barátnőm ilyen. Próbálom elfogadtatni vele a szexualitását, de nem jön össze sajnos. 20F
2020. jan. 28. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!