Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit jelent az, hogy cd? A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogy cd? A transzvesztitát tudom. Egy szexhírdetésben olvastam, hogy Feminiv cd vagy travit keresek.

Figyelt kérdés
2020. jan. 23. 01:27
 1/3 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
cd = cross dresser ha cd vagy attól még lehetsz hetero is szexuálisan.
2020. jan. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 cseppszi ***** válasza:
100%
Amikor ellenkező neműnek öltözik be és annak is sminkeli magát valaki az a cross dresser / kereszt öltöző (személy) Leginkább szinpadokon gyakori. Híres komikusok és énekesek már 100 évvel ezelőtt is nagy sikereket értek el ilyen átöltözős előadásokkal. Magyarul ez lehet nőnek öltözött férfi, vagy férfinak öltözött nő is. Ez csak a külső megjelenésre vonatkozik - nem függ a sexuális beállítottságtól, de sokan fétisként is élnek az átöltözéssel.
2020. jan. 23. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Magyarúl,kereszt öltöző.Női ruhát parokát és melltartót vesz

fel.Meg tú sarkút.Van aki nem a szex miatt,csaak úgy érzi

jól magát.Amugy izgatóak tudnak lenni.A travi majdne ugyan az

csak kifinomultabbak mindenben.Ők a szex kedvért csinálják.

Sok nőként is él.

2020. jan. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!