Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Létezik egyoldalú szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik egyoldalú szex?

Figyelt kérdés

Létezik ojan fiú,akit azt szereti ha csak őt kényeztetik? De ő maga nemnyúl hozzá a másikhoz?

Vagy ojan lány aki szereti ha őt ,intim testrészeit kényeztetik..de ő maga nemnyúl a fiúhoz?



2020. jan. 24. 06:28
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Létezik, sajnos!Ja,és akár hiszed, akár nem,Ly betű is létezik!Most képzeld el...
2020. jan. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze h létezik. Nsgyon sok van ilyen
2020. jan. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha úgy nézzük, akkor pl.: a lábmunka, a t×nrúgásfétis× ilyen. ×Ott egy mazochista férfi imádja, ha egy nő lealázza. A lábmunkánál meg az alárendeltséget, az irányíthatóságot kedvelheti a férfi, mert nem hinném, hogy lenne olyan nő, aki kedveli, ha egy férfi az alárendeltséget kedveli, és a szép lábai előtt fetreng akkár kínjában, akár örömében.
2020. jan. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Férfikén és enyhe biszexként, fiúkat én is csak szopatni szoktam.
2020. jan. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4|4 es válaszadónak:


Te hány éves vagy?? És hány éves fiúkat szopatsz?

2020. jan. 25. 05:26
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Létezik, 3 évig hetente többször lesz*ptam a szomszéd srácot. Egyszer ittunk együtt nála, kettesben, majd bedobta, hogy ha csaj lennél most ezt és ezt csinálnám, mondoom csináld. Aztán meglepődött, ő hetero... végén jött azért kipróbálná, milyen ha egy srác sz*pja le. Kipróbálhatta :D Megtetszett neki, rendszeress lett.

Én szeretem csinálni, ő meg szerette ha csinálják neki, maszti helyett hátradőlt és élvezte.

Aztán lett barátnője és abbahagytuk, bár már egyszer mondta, hogy hiányoznak neki ezek az alkalmak, jobban csináltam mint a párja :D Mondtam, hogy szívesen bármikor, de azóta is tartja magát, hűséges.

30/F

2020. jan. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A szex nálam a kölcsönösségről szól.Ez önzés.A partnernek is meg kell adni minden jót!
2020. jan. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!