Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Prostik vállalnak nővé nevelés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostik vállalnak nővé nevelést, az milyen?

Figyelt kérdés

mit csinálnak a pasival ilyenkor.

nyilván nem:főzés,vasalás,takarítás szóval az ilyen jellegű "poénos" válaszok nem kellenek.



2020. jan. 24. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Beöltöztetnek, kisminkelnek, magassarkúban járni tanítanak, szopni tanítanak, stb
2020. jan. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

ilyenről életemben nem hallottam, bár lehet ez ilyen fem dom első látásra nekem, hogy felcsatolhatósat felveszik, te meg szétdobod a lábad.

De ezt ne vidd fixnek, csak egy lehetőség.

2020. jan. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

1es írta le helyesen

Nekem anno hirdető mesélte hogy olyan vendég ment hozzá aki ezeket kérte nevelje nővé. Sminkelje ki stb. Sokszor szex se kell csak ilyen bohózat

2020. jan. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Megtanítják sütni-főzni, házimunkát végezni, (esetleg foglalkozni a gyerekkel) napi 8-10 óra munka után is. Szerintem megéri!
2020. jan. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Fúj b+ ez de beteg állatság.
2020. jan. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
4-es ha ez igy van befizetem a férjem is egy ilyenre... Hátha! :D
2020. febr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!