Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Találkoztam vele és bejön de?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztam vele és bejön de?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt aki transznemű (fiúból lány). Beszéltünk már előtte hangban és nagyon jó volt vele beszélgetni. Képen is láttam és bár nem olyan nőies az arca nekem bejött meg tetszett a szeme színe. Aztán nemrég találkoztunk és így hogy láttam élőben is, elég férfias arca van de ennek ellenére nagyon jól éreztem magam vele és életemben először tényleg egy randin éreztem hogy felizgultam arra akivel találkoztam, szexuálisan.

Viszont szóval ő olyan hagyományos értelemben nem szép, a barátaim vagy a szüleim félek hogy (a transzsága mellett) nem értenék meg miért vagyok vele.

Korábban meg volt egy randim egy lánnyal aki szép volt, jó teste volt de mégsem izgultam fel rá, nem volt meg a kémia. Szóval érdekes dolog ez.

21/F


2020. jan. 27. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Meleg vagy, nem bi. Ennyi a titok ebben.
2020. jan. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt most hogy logikáztad ki? Ő lány és nem is szeretne számomra férfit adni. Ezzel a 2 emberrel randiztam eddig összesen. Voltam már szerelmes több fiúba és lányba is.
2020. jan. 27. 23:17
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

#1, egyáltalán nincs igazad.

Nem releváns mások véleménye, amíg a lelkét nem ismerik meg. Utána kifejthetik mit gondolnak, de ő akkor is a te kedvesed marad, nem szabad hogy befolyásoljanak. Én így vagyok ezzel. :)

2020. jan. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szard le h mások mit gondolnak

Az a lényeg h ti jól erezzetek magatokat együtt

2020. jan. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!